İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Kişi Sayısı /Php ?!

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfadaki online kişi sayısını görmek için (DB kullanmadan) bi kod vardı ama aradım bulamadım, elinizde varsa yazarsanız sevinirim....

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım aşağıdaki kodu kullanabilirsin... Sadece sayfana eklemen yeterli.
iyi çalışmalar

<!-- Start OnlineUsers.net -->
<script src=http://OnlineUsers.net/online.php></script>
</font></strong>
</td>
<td width="50%">
</p>
<!-- stop OnlineUsers.net -->

S

SempatiX

Misafir
online.dat ı CHMOD 777 yap, sorna dosyalar içinde index.php göreceksin oradaki gibi include kodunu al sitende koymak istediğin yere ekle... Olay bu kadar...

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sağol SempatiX __

/Edit: Sordugum sorunun cevabını çözdüm gerek kalmadı soruya :)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben birturlu beceremedim. dosyayı ındirdim index.php nin içindeki kodu ekledim ama olmuyo dosyaları tek cağırınca gorunuyor. ben .htm dosyasına ekliyorum buyuzdenmi olmuyodur?

SempatiX' Alıntı:
online.dat ı CHMOD 777 yap, sorna dosyalar içinde index.php göreceksin oradaki gibi include kodunu al sitende koymak istediğin yere ekle... Olay bu kadar...

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii ki php sayfası içerisinde kullnacaksın <? include ("online.php"); ?> kodunu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5