İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ONLINE MÜZİK SİTESİ AÇMAK İSTEYENLERE İŞTE Fırsat

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
DEMO : www.freemuzik.be/index.php

Özellikler

* Sistem php olup gayet hızlı çalışmakta.
* Yerli / Yabancı mp3 kategorsi
* Arama kutusu
* Şarkı sözü ekleme
* Sayfa her yenilendiğinde rastgele şarkı çalabilme
* Siteye editör tayin etme ve editörün yetkilerini ayarlama (örn:mp3 ekleyebilir/şarkısözü ekleyebilir vs..)
* Bilgisayardan ftp ye girmeden mp3 gönderebilme.(dilerseniz ftp dende gönderebilirsiniz)
* Başka sitelerin linklerinden mp3 ekleme
* Mp3lerin linklerini saklama (geçmiş klasöründe bile gözükmez)
* Diğer sitelerin Siteyi frame içinde açıp müzikleri kendi sitelerinden çalmayı yasaklama
* Sitelerin dosyaları uzman webmasterlarımız tarafından şifrelenmiştir.Ve böylece script sadece sizin domaininizde çalışacaktır.Örn: script marez e düşürse script sizin domaininizden başka kimsede çalışamayacağı işlerine yaramayacaktır.
* Sitenizde ne kadar şarkınız varsa arama motorlarında o kadar otomatik index kazanma..böylece arama motorlarından iyi bir şekilde yararlabilirsiniz.
* Admin bölümünde bulunması gereken tüm özellikler vardır
Daha birçok özellik....

Ayrıca scripti alan arkadaşımıza teknik destek veriyoruz...(sürekli)

Scriptimiz kesinlikle marez değildir.Tüm hakları bizdedir.Bizzat webmasterlarımız tarafından yapılmıştır.Kodlama çok ince düşünülürek yapılmıştır.Bu sebepten 1 ay uğraştık..

Tekliflerinizi Msn üzerinden yapabilirsiniz. [email protected]

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KOnu dışı: benimde mp3iner.com gitti sanırım ama işin garip tarafı msn'ini de kullanamıyorum msn i demi banladı bu müyap : D :D

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdaki parcalarin yasal olmasina gerek yok ki kanimca, cunku bilgisayarina indirmiyorsun deil mi?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
burdaki parcalarin yasal olmasina gerek yok ki kanimca, cunku bilgisayarina indirmiyorsun deil mi?

dinleti yapmakta müyap tarafınca yasak, yani internet üzerinden radyo yayınınıda lisansa bağlamışlar buda radyo tarzı mp3 dinleme sitesi. o yüzden buda yasal olmuyor...

ama script güzel yalnız ben bunu bir sitede daha kurulu görmüştüm hatırlarsam yazıcam buraya. acaba o site ilede bi bağlantınız varmı acaba onuda öğrenelim. bu tarz bi scripte ihtiyaç var bu aralar...

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar öncelikle merhaba.. kusura bakmayın konuyu takip edemedim artık takip etmeye çalışacağım..

Öncelikle sorularınız yanıtlayım..

ucretsizmp3.net kesinlikle banlanmadı.. server değişikliği yapıyoruz 1-2 gün içinde açılacak.

muzik1.com da banlanmadı. bakın isterseniz açılıyor site.. bu site benim değil sahibi ile tanışmışlığım var.ondan scripti almak için çok güzel teklifler yaptım fakat scriptini hiç bir zaman satmayacağını söyledi.
Bende muzik1.com a özenerek çok çok daha kaliteli bir script yaptırdım.Benim scriptteki çoğu özellik muzik1 de yok hatta muzik1 ziyaretci sayısı fazla olunca mysql hatası verip kilitleniyor.

Fiyat aralığına gelince script 150 YTL dir arkadaşlar. İnanın bu para benims scripte harcadığım paranın 3 te 1 i bile değil.

saygılarımla

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
öncelikle merhaba.. kusura bakmayın konuyu takip edemedim artık takip etmeye çalışacağım..

Öncelikle sorularınız yanıtlayım..

ucretsizmp3.net kesinlikle banlanmadı.. server değişikliği yapıyoruz 1-2 gün içinde açılacak.

muzik1.com da banlanmadı. bakın isterseniz açılıyor site.. bu site benim değil sahibi ile tanışmışlığım var.ondan scripti almak için çok güzel teklifler yaptım fakat scriptini hiç bir zaman satmayacağını söyledi.
Bende muzik1.com a özenerek çok çok daha kaliteli bir script yaptırdım.Benim scriptteki çoğu özellik muzik1 de yok hatta muzik1 ziyaretci sayısı fazla olunca mysql hatası verip kilitleniyor.

Fiyat aralığına gelince script 150 YTL dir . İnanın bu para benims scripte harcadığım paranın 3 te 1 i bile değil.

saygılarımla

muzik1.com da ucretsizmp3.net de uyarı almı$tır ve mimlenmi$tir. muzik1.biz olarak devam etmeye çalı$acak.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sen sanırım foseptik.com in adminisin seninde domainin banladındı ne oldu hemen foseptik.net die domaini değiştirdin. risk olmadan bu işler dönmüyor. muzik1.com un bir sürü sitesi var tekini banlasalar diğeri aktif.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<?
function aklinizibasinizatoplayin() {
echo" satışını engellemek istemem ama kapatılacağını bile bile kim müzik sitesi alır ki?";
}
?>

I

ImPaLa

Misafir
Evt.. mp3 siteleri baya ziyaretci alıyo en kötü ihtimalle 5 10 bin.. ban yeseniz ne olacakki hemen başka bir domaine geçersiniz herkes öyle yapıyor

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet zaten genelde banlar ip lere geliyor ip değiştiğinde düzeliyor domaine geldiğindede domain değişirsiniz çoğu insan bunu yapıyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mp3 lerin yasal olup olmadığını söylersen bizde konuyu silip silmeme konusunu düşüneceğiz. Kolay gelsin..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
PHP:
<?
include("x-treme");
aklinizibasinizatoplayin();
?>

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir tur script bendede var burda bir satti bende aldim aldikdan 1 veya 2 ay sonra muyap dan uyari aldik. Hemen cikardim ama yine nafile kapati domaini :) ip yasaklamiyorlar domain yasakliyorlar suan bende oldugu gibi. Bende suan amatör sarkilar ekliyorum dinletiyorum. Isede yariyor hem sesi guzel olan millete biseyler sunuyoruz hem sitede muzik oluyor.

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 dinletmekle download ettirmek arasında ne fark varki sonuçta telifini ödersen ister dinletirsin ister download ettirirsin bu kadar basit.. :)

(haliyle download için yüklü miktarda para isteyebilirler)

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlahi içerikli bir müzik sitesi açılabilir. Hem onlara bildiğim kadarıyla Muyap karışmıyo.Çünkü onların muyapla anlaşması yok.Onun için ilahiye sitesini kapatanda olmaz ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5