İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online OKEY (Java) oyunu satın alacağım!

Yusuf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Online oyun'lar ile ilgilenenen arkadaşlar var mı?

Elinde hazır çalışan OKEY oyunu olan arkadaş varsa lütfen PM'den mesaj atsın.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiaytlar 4000 dolar civarinda sanirim

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ONLİNE JAVA 101 OKEY OYUNU ELİMDE MEVCUTTUR..CLASS DOSYALARI TAMAMLANMAMIŞTIR...İSTEYEN MÜŞTERİLERE TAMAMLAYIP TESLİM EDERİZ..ÜCRETLERİMİZ ÇOK MAKULDÜR...FİYAT KONUSUNU MSN DE GÖRÜŞMEK DAHA MANTIKLI OLUR İLETİŞİM [email protected]

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Web Master
w*rez mi bu script?
Değilse çalışan demo adresi var mı?

not: konu çok eski bu arada. hortlatmış olduk.

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Web Master
w*rez mi bu script?
Değilse çalışan demo adresi var mı?

not: konu çok eski bu arada. hortlatmış olduk.

HAYIR KESİNLİKLE marez DEĞİL DEMO OLARAK ADRES AÇMADIM AMA KENDİ YAPTIĞIM SİTENİN ADRESİNİ VEREBİLİRİM OYUNUN %85 İ BANA AİİT OLARAK YAZILMIŞTIR...KESİNLİKLE REKLAM AMACLI DEĞİLDİR ADRES link:www.yuzbirdunyasi.com İNCELEYEBİLİRSİN...

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ELİMİZDE BULUNAN HİÇBİR SCRİPT marez DEĞİLDİR..BEN TEK YAZARIM SCRİPTLERİ TASARIMLARI TEK YAPARIM HERHANGİ BİR FİRMA İLE BAĞLANTILI DEĞİLİM... BUNU SÖYLEMEK GEREKİRSE FİRMA OLMADIĞIM İÇİN FİYATLARDA BÜYÜK DÜŞÜŞLER OLUYOR ÖRNEĞİN BİR 101 OYUNU JAVA DİLİ İLE YAZILMIŞ SCRİPT FİRMALARDA 7.000$ İLE 10.000$ ARASINDADIR...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5