İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Oyun Dergisi için Eleman

memokan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online Bir Multi Platform Oyun Dergisi Çıkarmak istiyorum...

ve Benimle Beraber bu iş için çalısabilecek arkadaslar arıyorum...

Pc
Playstation
Playstation 2
XBox
GameCube
Gameboy Advance

Oyundergisi için aktif olarak yer alacak Oyun Aletleri eger bu aletlerden birine sahipseniz ve yazarlık yapmak istiyorsanız Lütfen Benimle Baglantı Kurun

H.Mehmet Akdeniz

[email protected]
[email protected]
[email protected]

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ben oyunlarda texture - developer - pakker - ve H-L scripting den alıyorum en iyi bildiğim iş webtasarımıdır.Fakat sitenizde tam anlamıyla oyunmotoru yazabılen arkadaş goremedim bir kaç proje resmi koymussunuz fakat o resimler Mobile Forces oyununa ait.İnsan yapamıyacagı seye proje der mi :) Size yardımcı olabilirim geniş bir bilgim var.İyi çalışmalar

memokan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen ne diyorsun ya olm ben oline oyun dergisi için eleman arıyorum iyi oku ona buna laf atacagına ilk önce okumayı ögren Diger suclamalara gelince...

Suclama 1: Fakat sitenizde tam anlamıyla oyunmotoru yazabılen arkadaş goremedim bir kaç proje resmi koymussunuz fakat o resimler Mobile Forces oyununa ait.İnsan yapamıyacagı seye proje der mi :)

Cevap 1: Biizm programcımız var sen galiba yine okumayı unuttun...
2. bir kaç proje resmi var diyorsun Haklısın Demolar yakında yeniden konulacak... ama "oo Mobile Forces nereden Çıktı anlamadım..."

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5