İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Oyun İçin Sponsor Gerekiyor

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar Arkadaşlar

Benim online mafya oyunum var ve oyunum ciddi bir şekilde yol almakta. tekilim şu an 2. ay olmasına rağmen 2000 buldu ve kayıtlı üye sayısı 2100'e ulaştı . host kullanmaktaydım sistemim aşırı ziyaretten dolayı kapandı. bir servera geçmem gerek. bu doğrultuda bana sponsor olacak firma(lar)aramaktayım.

şuna inanıyorum sitem fazla uzak değil bir kaç aya kadar sponsor bulduğum takdirde diğer online oyunlarla yarışabilecek seviyeye gelecek. ki şimdi bile 2. ayında olmasına rağmen 1 seneyi aşkın yayın yapan türk oyunlarının tekilinin yarısını bile yakalamış durumda ki bu türk oyunları televizyonda reklama çıktıkları halde bu kadar hit toplayabildiler.

ilgilenen firmaların özel mesaj atarak benle irtibat kurarlarsa sevinirim

İyi Çalışmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilgilenen kişilere oyunumun linkini belirteceğim görüntülerle de detayları görüşebiliriz.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana gereken bir server veya vps özellik pek şart değil ama bağımsız olması şart çünkü aşırı cpu kullanıyor haliyle tek başına çalışması gerek

Pron1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb ben gerekli desteği sağlayabilirim

msnini pm olarak bana atarsan sevinirim..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
özel mesaj attım ilgilenenlerin buraya yazarlarsa ona göre gerekli bilgileri özel mesaj olarak atarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu çalışmada birlikte yer almak isteyenlerle üye ve reklam gelirlerinin bir kısmını paylaşacağım . masraf olarak server parası 100 doları geçmemektedir. bu doğrultuda çalışacak arkadaşlar arıyorum. lütfen hostingciler yazmasın hosting tekliflerinde bulunmayın sistem için server gerekmekte.

özel mesaj atarak iletişimde bulununuz

teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5