İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Satış Scripti Yazsam ?

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir online satış scripti yazsam alan olurmu ? 200 YTL den sınırsız kişiye satarım. tek sefere mahsus yazarım devamı eklentiler için ekstra ücret talep ederim. sipraiş sistemi üyelik sistemi, istatistikler, ürün ekleme silme sınırsız kategori sınırsız alt kategori gibi bir çok özellik eklerim.

alacak olan arkadaşlar olurmu eğer 3 den fazla olursa yazarım 1 haftada burdan tekrar haberleşiriz. :) sizinde kendinize ait piyasada hiçbiryerde olmayan bir satış scriptiniz olur.

not: kredi kartı işine girmem siparişi alır istediğiniz maile yollar veya yönetim modülünden siparişleri izlerisiniz sonrasını manuel olarak yaparsınız.

böyle bir sistem 200 YTL olsa alırım derseniz ben başlayayım şimdiden :)

selametle..

ogogi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticaret yaparak kazanç sağlamak istiyorsanız, riske girmeyi göze almalısınız. Siz henüz hiçbirşey yapmadan insanlardan fikir toplamaya ve işinizi sağlama almaya çalışıyorsunuz fakat bu hem müşterileriniz hem de sizin açınızdan çok yanlış. Bir şeyi satmak için müşteriye örneğini göstermeniz gerekir.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben alırım diyelim ama hadi ya 200 tl verecek kadar begenmezsem ?
Bencede risk almalısınız begenen alır begenmeyen almaz...
Sınırsız kişiye 200 tlden satabilirmisiniz tartışılır ama ,ilk alanlara 200 den verir karımı cıkarırım 30 kişiyede 75-100 e satarım gider derseniz durum ne olur bilemeyeceğim

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-ticaret sitesini sen yapda önce ondan sonra 200 liraya zaten satmazsın.
Ayrıca bu işe bugün karar versen yazmaya başlasan e-ticaret sitesinin yazımı iyi derecede kod bilen için bile 6 ay-1 yıl demektir.

Biliyorsan hemen başla bilmiyorsan bu iş bugün başlayayım da bitirelim diye olmaz zaten .

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Arkadaşlar, konunun tarihine baktınız mı?

Konu, 2007 yılında açılmış.

hayran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet, bitmiştir :D bi dünya e-ticaret sistemi varken piyasada yapmak pek bi anlam taşımazdı zaten

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitireli çok oldu ama asp.net le yazdım. işimi kurdum. kodu kimseye satmadım. kendim kullanıyorum. ve cirosuda piyasadaki bir çok alışveriş sitesinden yüksek:)

artık kod yazıp satmakla uğraşmam zaten:) yazarım kullanırım babalar gibi:)

birde ben hortlatayım konuyu:)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
vay anasını "kendi konusuna 4 yıl sonra cevap yazan adam" :D
hocam manuel mi yapıyorsun kalan işlemleri? yoksa kredi kartı işine girdin mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5