İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Online] - TTnet Yurtdışı Bağlantılarının Performans Durumu

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir uygulama favorileme ekledim.. Özellikle bu sıralar çok kullanırım.. Telekom sağolsun bağlantıları sürekli sorunlu..

MultiPHP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
Güzel bir uygulama favorileme ekledim.. Özellikle bu sıralar çok kullanırım.. Telekom sağolsun bağlantıları sürekli sorunlu..

Kasım ayı başında yurtdışı hatlarında bir yoğunluk olmuştu. Bu hafta da aynısı olunca böyle bir uygulama hazırladık. Uzun zamandır mrtg raporlarımızda ping grafikleri vardı. Ancak son kullanıcıya daha hoş görünecek bir arabirim hazırlamaya çalıştık.

TTnet'e ait ilk 4 grafik 5dk da bir, en altta yer alan 2 grafik ise 15dk da bir güncelleniyor.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkiye baglantilari berbat bekleki sayfalari acilsin..tv izlemekte ayrica eziyet:)

MultiPHP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.multiphp.net/?page=network

Sayfada ufak değişiklikler yapıldı. En az yoğun zaman göz önüne alınarak grafilerin kırmızı olma değerleri düşürüldü. 220-340 ms den sonrası kırmızı seviye...

Şu an yoğun değil, 11-12 den sonra daha da yoğun olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5