İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online webmaster araçları

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığım bazı siteleri tek sayfada toplamaya çalıştım.sizinde kullandığınız hizmetler varsa burdan iletin

www.cool-tips.com

E

erotika

Misafir
Gayet başarılı ve hoş bir çalışma olmuş.Tebrikler.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok yararlı bir çalışma olmuş ; tebrikler..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bira inceledim ilginç güzel olmuş yani yararlı linkler var

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sayfayı geliştirelim

Lütfen kullandığınız webmaster sitelerini buraya yazın sayfaya ekleyeyim.

Herkes bildiğini paylaşsın,yeni başlayanlar da yararlansın

G

guajira

Misafir
buraya bir mesaj yazdığıma adım gibi eminken, hatta mesajın burda yayınlandığını da 4 gözümle görmüşken neden şimdi burda olmadığını sorabilirmiyim acaba? möderatör arkadaşlardan biri sildiyse nedenini bana açıklarmı? gereksiz bir mesajmıydı yani. fat'ın kullandığınız siteleri yazın mesajına cvp olarak fontcop.com'u eklemesini söylemiştim. Neden silindi anlamadım. Amacım polemik değil ama kim yaptıysa küfür etmiş kadar oldu bunu bilsin.

konuyu saptırdım kusura bakma FAT.

G

guajira

Misafir
Haymac' Alıntı:
Körmüsün kardeşim :D Çift konu war http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=42847&postcount=6 mesajında burda silen yok :D

Aynı konu iki farklı yere yazılınca böyle oluyor demekki.

en azından insan gibi söyleyebilirdin.

"kullandığım bazı siteleri tek sayfada toplamaya çalıştım.sizinde kullandığınız hizmetler varsa burdan iletin"

böyle bir mesajın altına millet link yazmak yerine tebrik mesajları yazınca konunun farklı yerde açıldığını farkedememişim.

G

guajira

Misafir
Haymac' Alıntı:
Espiri olsun diye körmüsün dedim, alındıysan o maksatla demek istemedim... :eek: :rolleyes:

kusura bakma valla. çok ters bi ana denk geldi mesajın. kırılma darılma olmasın. aynen devam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5