İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Yemek Siparişi Sistemi - %100 Açık Kaynak - Sadece 5 Kişiye!

Seg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Bir kaç ay önce kendim işletmek için bir script yazdırarak bu işe gireyim demiştim ama şu anda sağlık sorunlarımdan dolayı daha farklı projelere yönelmek zorunda kaldım. Maalesef bilgisayar başında çok kalamıyorum.

Alıcıya %100 açık kaynaklı teslim edilecektir (istediğiniz gibi kullanın, geliştirin),
Toplamda sadece 5 kişiye satılacaktır (alıcıyı korumak adına),

Scriptin kurulumu tarafımızdan yapılır.

Genel durumu anlatabilmek için basit bir site hazırladım;
http://www.onlineyemeksiparisiscripti.tk/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Fiyatı: 1000 TL

Domain lisans vs. yoktur.

Para kazanmak isteyen girişimcilerin fırsat ayağına geldi.
Satın almak için acele edin.

Online yemek siparişi scripti, asp - İletişim: 0506 920 88 11

1 Haziran 2013 Cumartesi tarihinden sonra scriptin satışı kesinlikle yapılmayacaktır. Yazılımı almayı düşünen girişimcilere önemle duyrulur. Almak isteyenlerin en geç bu tarihe kadar durumunu netleştirerek irtibata geçmesi gerekmektedir. Görüşme sürecinde dahi olsak, bu tarihten sonra ödeme alma ya da teslim etme durumu olmayacaktır.
Konuyu sık takip edemediğim için telefonla iletişime geçmeniz önerilir.

Dipnot olarak belirtmekte fayda var, toplamda 4 ay civarında bi sürede hazırlandı. İşinize yarayacak her türlü detayı düşündük. Daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

Seg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya bir kampanya notu eklenmiştir :)

Seg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya satış tarihi ile ilgili önemli bir not eklediğim için son kez günceldir. Bu tarihten sonra satış durdurulacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5