İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onlinenic.com hakkında;

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar onlinenic kullanan varmı daha doğrusu son 1 haftadır sorun yaşayan varmı?

Eskiden ilk giriş yaptığımızda mevcut kredimizi domain sayımızı süresi bitecekleri vb.. gösterirdi ama şimdi ilk giriş sayfası boş açılıyor kredim varmı yokmu yu anlamak için hesap geçmişinden dökümanları incelemek zorunda kalıyorum.

Bir de 1 haftadır kredi yükleyecem baya bir sipariş süre uzatma birikti ama ne benim kredi kartımı nede onlarca kart denedim kabul etmiyor bankanızla görüşün diyor kredi yüklememe izin vermiyor yani.

Yazdığım maillerede cevap alamıyorum, bu durumda olan başka onlinenic bayisi varmı acaba?

Saygılarımla,

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Evet bilgileri gösteren o sayfa şuan kullanım dışı, az önce sordum nedir diye,
Diğer ana server'ı kurdukları için bir kaç hafta kullanılmayakmış. Şimdilik diğer butonları kullanın diyor Aaron. + Olarak kredi kartı ile kredi ekleyebilmeniz için kartın on arka yüzünü ve size gönderdikleri sözleşmeyi doldurup imzalayıp faxlamanız gerekiyor. Bunları yapmadıysanız sadece paypal ile yükleyebilirsiniz. Paypal zaten en güzeli şuan.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Geçenlerde yaşadıkları bir sorunun devamı olsa gerek, yeni kayıtlarda da whois sunucusunda hemen sorgular aktif olmuyor.

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk girişte 'Welcome to Onlinenic.' yazıyor aynı şekilde. Sanal kredi kartı ile az önce kredi yükledim. Sorun olmadı. Yalnız arkadaşın dediği gibi kredi kartı bilgilerini e-mail vasıtası ile üye olurken onlinenic'e iletmiştim.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bilgileri gösteren o sayfa şuan kullanım dışı, az önce sordum nedir diye,
Diğer ana server'ı kurdukları için bir kaç hafta kullanılmayakmış. Şimdilik diğer butonları kullanın diyor Aaron. + Olarak kredi kartı ile kredi ekleyebilmeniz için kartın on arka yüzünü ve size gönderdikleri sözleşmeyi doldurup imzalayıp faxlamanız gerekiyor. Bunları yapmadıysanız sadece paypal ile yükleyebilirsiniz. Paypal zaten en güzeli şuan.

Evet ilk giriş ekranına kesin cevap almış olduk böylece. diğer kredi kartı olayına gelince yeni değiliz onlinenic de 3 yıldır çalışıyoruz orayla 1500 e yakın domain adımız var orda normalde hep kredi kartı ile yüklerdim paypal kullanmıyorum, ama 1 haftadır kart kabul etmiyor sadece az önce banada toby mail atmış güvenlik nedeniyle yeni bir sözleşme yapmışlar sanırım ve yavaş yavaş belli id lere yollayarak herkesin bu sözleşmeye geçmelerini sağlayacaklarmış.

İlginiz için teşekkürler.

Son zamanlarda onlinenic baya sorunlu bir hale geldi ama awbs ile uyumlu çalışması ve domain sayımızın fazlalığından dolayı devam edecez sanırım yine onlinenic ile.

Teşekkür ederim bilgiler için

Saygılarımla,

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilk giriş ekranı şu an itibariyle düzelmiş görülüyor

Bilginize,

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha Farklı bir giriş ekranı yapacaklarını belirtmişlerdi mailde.. Fakat fark göremedim :D

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Api'si hala çalışmıyor dimi arkadaşlar?
AWBS'de bağlantı sağlanmıyor.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Api'si hala çalışmıyor dimi arkadaşlar?
AWBS'de bağlantı sağlanmıyor.

nerdeyse 2 aydır awbs ile uyumlu halde zaten ben kullanıyorum hiç bir sorun yok.

Server içinden 20001 portunu açman lazım yoksa bağlantı kurmuyor.

Bilginize,

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim, LiLattah.

Son firewall güncellemesinde outbound'a 20001'i eklemeyi unutmuşuz.

İyi bayramlar.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, Onlinenic ile ilgili bir konu açılmışken ben de bir soru sormak istiyorum. Paypal ile yapılan ödemelerde kesilen %2,9 luk komisyon kredi kartı ile ödemede de geçerli midir?

Şimdiden teşekkürler.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim, LiLattah.

Son firewall güncellemesinde outbound'a 20001'i eklemeyi unutmuşuz.

İyi bayramlar.

Rica ederim, bildiğimiz konuda yardımcı olmak insanlık görevimiz.

Sorununuz çözülmesine sevindim

Saygılarımla,

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, Onlinenic ile ilgili bir konu açılmışken ben de bir soru sormak istiyorum. Paypal ile yapılan ödemelerde kesilen %2,9 luk komisyon kredi kartı ile ödemede de geçerli midir?

Şimdiden teşekkürler.

Malesef "EVET" kesinti var. yüzde oranını bilmiyorum ama şu örnek işinize yarayacaktır,

işlem geçmişime baktım 25 $ lık bir ödemede 0.73 payment processing fee kesintisi olmuş.

Bilginize,

bilgislem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlinenic ile 2 yıldır calısıyorum cok menmun olduğumu soyleyebilirim domain reg edip acmak 1 dk yı surmuyor ve cok hızlı ns yonleniyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5