İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onlinenic Kredi Kartı ile Para Göndermek

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlinenic firmasına Garanti bankası sanal kart ile para gönderebiliyordum. Şu sıralar yine aynı şekilde göndermeye çalıştığımda kredi kartı şifresi ve ups diye bir şifre istiyor. Bunları Garanti bankasından aldım deniyorum fakat hata veriyor. Her gönderme denemelerinde de onlinenic komisyon alıyor fakat para gönderimi başarısız oluyor.

Bu tür daha önceden sorunsuzca gönderip şu sıralar bu şekilde hata alan arkadaş varmı acaba?

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal hesabımın bağlı olduğu kredi kartı benim değil bu yüzden paypal - kredi kartı ile gönderme yapamıyorum. Daha önceden sorunsuzca gönderebiliyordum şimdi ayrı bir bölüm çıkıyor garanti bankasının.
Garanti bankası sanal kredi kartı ile gönderen yok mu?

@3fsane, en son ne zaman gönderdin? Onlinenic kredi kartı bilgilerini yazıp Countiniue dedikten sonra farklı bir sayfa çıkmıyor mu?

Düzenleme: Paypal ile gönderdiğimiz zaman (Paypal kredi kartından çekti diyelim) Paypal herhangibir komisyon/kesinti yapıyor mu?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@3fsane, en son ne zaman gönderdin? Onlinenic kredi kartı bilgilerini yazıp Countiniue dedikten sonra farklı bir sayfa çıkmıyor mu?

-------------------------------------
General Information
------------------------------------
Merchant Account: Onlinenic, Inc.
Date/Time : 02/11/2008 12:24:38
Transaction Information
Order ID : .........
Transaction Amount : $85.00
Transaction ID : .......

Sorun yok herzamanki sayfa çıkıyor,
bilgileri yazıp ilerle diyince İşbank 'ın sanal şifre ekranı geliyor. Şifre girilince yukarıdaki email 'e benzer bi mail geliyor..

Bu kadar..

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...bilgileri yazıp ilerle diyince İşbank 'ın sanal şifre ekranı geliyor. ...
Bu ekran daha önceden gelmiyordu direkt bahsettiğin mail geliyor parayı çekiyordu. Ben bu şifre istediği bölümü geçemiyorum, sanal şifremi girip ilerle deyince onlinenic sayfasında hata veriyor, onlinenic her zamanki aldığı komisyonu alıyor ama para hesaba geçmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5