İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

onlinenic kurulumu hakkında;

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba onlinenic in bayilerine verdiği sistemi kurmak istedim.

bknz;
http://www.nictr.net/

ama hata verdi defalarca denedim ama hep aynı şey. daha önce onlarca hostibg firmasına kurdum bunu hiç hata almadım ama bunda neden böyle hata aldım? tahminimce php.ini deki bir ayardandır. bu ayarı yada (belki balka birşeydir) yapabileceklerimi paylaşırsanız çok sevinirim.

Saygılarımla,

L

LabinaHosting

Misafir
Firefox penceresinde durum çubuğunda themes aranıyor gibi yazı çıkınca sayfa kodlarına baktım. Resim adresleri //themes/default/images/lisanssız.gif gibi idi sanırım sorunun kaynağı burası.

saygılarımızla

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) evet sayenizde hatayı fark ettim veritabanında images yolları dediğiniz gibi başına domain eklenmesi lazım. bilgi için çok teşekkür ederim..

Henüz siteye uygulamadım ama localde sorun düzeldi.

Saygılarıma,

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
org larda sorun var genelde çözümüde var. db den orgları siliyoruz sonra sol menüden manuel bir şekilde ekliyoruz o zaman org search ve register çalışıyor. ilk bu sistemi 1 yıl önce kurmuştum. görünümüne özen göstermediğime bakmayın sadece bayilerim kullanıyor hatta normal kişiler almasın diye baya uğraşıyorum :) demek istediğim baya zaman oldu tam nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. ama hafta sonları baya boşum eğer sorununuz devam ederse cuma akşamı bana pm atın c.tesi kurcalarım bir kere yaptım bir daha bulabilirim gibime geliyor,

Saygılarımla,

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
org larda sorun var genelde çözümüde var. db den orgları siliyoruz sonra sol menüden manuel bir şekilde ekliyoruz o zaman org search ve register çalışıyor. ilk bu sistemi 1 yıl önce kurmuştum. görünümüne özen göstermediğime bakmayın sadece bayilerim kullanıyor hatta normal kişiler almasın diye baya uğraşıyorum :) demek istediğim baya zaman oldu tam nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. ama hafta sonları baya boşum eğer sorununuz devam ederse cuma akşamı bana pm atın c.tesi kurcalarım bir kere yaptım bir daha bulabilirim gibime geliyor,

Saygılarımla,
Teşekkürler biraz uğraşıyım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5