İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onlinenic Templatesi Kullanan varsa bakabilirmi?

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, onlinenic.com templatesi kullanan bir firma var ise bana admin girişi yaptıktan sonra sol menüden "System Settings" Server Host ve Server Port u verebilirmisiniz.. sistemi güncelledim bu değerler sıfırlandığı için bağlantı kuramıyorum.

aaron a yazdım mail ancak çinde olan bir depremden dolayı son 10 gündür destek departmanlarının normal performansda çalışmadığını ve bir süre beklemem gerektiğini söyledi yanıt için. ama zaten tüm onlinenic templatelerinde bu ip ve port aynı olduğu için kullanan paylaşır ise çok sevinirim.

Saygılarımla,

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Note: In line of "Server Host", if you want to run template in real-time environment, please input "www.onlinenic.com". If you want to test template firstly, please input "218.5.65.6".

port: 20001

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgiler için teşekkür ederim ip adresini ve portu girdim ama malesef domain sync denedim yine "login faid" hatası verdi.

Başka ip adresi varmı acaba?

Saygılarımla,

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@BabaPanter

32 bayt veri ile 218.5.65.6 'ping' ediliyor

İstek zaman aşımına uğradı.

218.5.65.6 için Ping istatistiği:
Paket: Giden = 4, Gelen = 0, Kaybola

Verdiğin ip ping edilmiyor sanırım buda olmadı.

Saygılarımla,

Y

Yalçın GÖRMEZ

Misafir
Arkadaşım host'a www.onlinenic.com yazıcaksın port'a 20001. Başka sorun olursa googleden bei arat çıkarım msn'e ekle bilmiyorum kuralları msn vermek yasak mı :) Yalçın GÖRMEZ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5