İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OnlineTV BETA

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten Müyap izin almasanızda müdehale edemezdi. Albümüm Tamamını yayınlamadıktan sonra bu tür yayınalr tanıtım amaçlı olur.

Firmalar ise işlerine gelir egerki belli popüleriteye ulaşırsa site para ile bile yayaınlatmak isterler. Sanatcı için büyük tanıtım yolu buu.

hayırlı olsun.

bundan önce yaptığımız küçük beta testini bile burdan birileri (forumun birinden şikayet edildi dendi yüzümüze) müyapa şikayet edince müyap direk uyarı bayraklarını astı. ve resmi yazı ile "kaldırın yoksaaaa...." cümlelerini kurdu. hiç beklemediler kar amaçlı olmasıını

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bundan önce yaptığımız küçük beta testini bile burdan birileri (forumun birinden şikayet edildi dendi yüzümüze) müyapa şikayet edince müyap direk uyarı bayraklarını astı. ve resmi yazı ile "kaldırın yoksaaaa...." cümlelerini kurdu. hiç beklemediler kar amaçlı olmasıını

Hehehe örensene kim şikayet etmiş sitelerini incelerdik bi:D

bu arada alıntının yanında teşekkür butonumu olur ya her alıntı yapcağım zaman teşekkür ediyorum başta:D

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hehehe örensene kim şikayet etmiş sitelerini incelerdik bi:D

bu arada alıntının yanında teşekkür butonumu olur ya her alıntı yapcağım zaman teşekkür ediyorum başta:D

ismini öğrendigimde açık ve net buraya yazıp şahsı yada firmayı ifşa edecegim.
ve daha kötüsünü de yapacağım söz ! savcılık kanalı ile RESMEN istedik ismini
bakalım nolucak

canimasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısının youtube olan versiyonu vardı ücretsiz dağıtılan ! Seninkide aşağı yukarı aynısı olmuş Güzel bir çalışma tebrikler

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısının youtube olan versiyonu vardı ücretsiz dağıtılan ! Seninkide aşağı yukarı aynısı olmuş Güzel bir çalışma tebrikler

küçük bir açıklama yapmayı doğru buldum Ki kafalarda ciddi sorular oluşturmasın ..

Youtube Play tuşuna basılarak çalışan ( Video on Deamond )bir sistem mantığı vardır.
bizim TV programımızda televizyonda izlediginiz gibi akış şeması olan ve sürekli akan bir görüntü sistemi (streaming) mecvuttur.

ve begenmenize de ayrıyetten sevindim teşekkür ederim

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sistemin iskelet yapısını bile nasıl takdir edeceğim diye cümle bulamadım.
Ki buna ek modülasyonlar yapılacağını biliyorum.
Misalen müzik yayını içinde istekler yapılabilip altta kayan yazıyla listeleneceğini.
Birde bunun için TV bazlı bir portal sistemi adapte edilecek sanırım? :)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim olumsuz bir yorumum olcak genelde insanlar bilgisayarda televizyon gibi açtığı kanal ne yayınlıyorsa izlemek değil kendi tv'sini kendisi yaratmak ister, beğenmediği birşey olursa anında çıkar, şöyle bir proje yapsaydın eminim mükemmel olurdu, sağ tarafta tüm kliplerin ismi olur ( klip, video v.s artık ne yayınlıyacağına bağlı ) izlemek isteyen kişi istediği kadar klip seçip sıralıyıp bir playlist oluşturur bilgisayar ortamında bu mantık çok daha fazla tutulur bence

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim olumsuz bir yorumum olcak genelde insanlar bilgisayarda televizyon gibi açtığı kanal ne yayınlıyorsa izlemek değil kendi tv'sini kendisi yaratmak ister, beğenmediği birşey olursa anında çıkar, şöyle bir proje yapsaydın eminim mükemmel olurdu, sağ tarafta tüm kliplerin ismi olur ( klip, video v.s artık ne yayınlıyacağına bağlı ) izlemek isteyen kişi istediği kadar klip seçip sıralıyıp bir playlist oluşturur bilgisayar ortamında bu mantık çok daha fazla tutulur bence

peki o zaman şöyle bir soru gündeme geliyor ;

kendin çal kendin dinle modeli mi ?
yoksa içinde 200 adet TV kanalının bulunduğu bir digitürk gibi platform mu ?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemin iskelet yapısını bile nasıl takdir edeceğim diye cümle bulamadım.
Ki buna ek modülasyonlar yapılacağını biliyorum.
Misalen müzik yayını içinde istekler yapılabilip altta kayan yazıyla listeleneceğini.
Birde bunun için TV bazlı bir portal sistemi adapte edilecek sanırım? :)

varya ağzında bakla ıslanmıyo yaaa :D
şaka bi yana Cidden büyüyen ve gelişen bir altyapısı oldu bu tv ekranında 4 köşesinde 4 kare de bir tartışma platformu bile kurulup test edildi
fikir merkezi olan bizler halen geliştirmekte olduğumuz bebegimiz ile oynaşmaktan inanılmaz derecede haz duyuyoruz.
ama pazarlama guruları "bi durun şunu pazarlayalım da sonra üretin" modunda bizi durdurdular. Aslında çok da iyi olmuş yoksa proje sürekli büyüdügünden uzuuun bir süre beklemeleri gerekirdi satmak yada pazarlamak adına

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki o zaman şöyle bir soru gündeme geliyor ;

kendin çal kendin dinle modeli mi ?
yoksa içinde 200 adet TV kanalının bulunduğu bir digitürk gibi platform mu ?

200 kanal olursa olabilir ama insana kendi tv sini kendi yaratmasına izin verirsen interaktif ortamda çok daha tutulacağına eminim

Şu şekilde olabilir sen .flv'ye çevirerek videoları ayrı ayrı atarsın kişi playlistini yapar player'da oynatırken kişinin playlistinden diğer videoya geçmeden istediğin reklamı gösterirsin tv tarzı, tabi bu söylediğim şey çok daha geliştirilebilir..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
siz projeyi geliştirin ben reytingleri patlatıyım legalparacıların yarısı atv olayından izliyemiyo macı canlı verince kafadan reytingler ucar :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
200 kanal olursa olabilir ama insana kendi tv sini kendi yaratmasına izin verirsen interaktif ortamda çok daha tutulacağına eminim

Şu şekilde olabilir sen .flv'ye çevirerek videoları ayrı ayrı atarsın kişi playlistini yapar player'da oynatırken kişinin playlistinden diğer videoya geçmeden istediğin reklamı gösterirsin tv tarzı, tabi bu söylediğim şey çok daha geliştirilebilir..

Bana online tv yayını yapan bir site gösterirseniz takdir etmekten vazgeçebilirim :)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana online tv yayını yapan bir site gösterirseniz takdir etmekten vazgeçebilirim :)

ben izleyici potansiyelinin olmıyacağından bahsediyorum, bunun nedenlerinide önceki mesajlarımda yazmıştım, sizce böyle bir proje tutarmı ? Hiç sanmıyorum insanların saatler boyunca kanalı değiştirmeden sevsede sevmesede izlemekten vazgeçmeyeceğinden, herkes rahatca koltuğunda uzanıp izlemeyi tercih eder tv'den ama burda elimizdeki olanakları kullanıp insanın kendi tvsini yaratmasına olanak tanırsak başarıya ulaşalınabileceğini düşünüyorum..

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Y.dış. Fakat bu projede tabiki hotr1de dediği gibi arka arkaya oturup izlenmez..

Yani bu site ziyaretçiyi bağlamak zorunda tv gibi. Kimsede bunu izlemez. Mesela olaya söyle bakmak lazım sadece bir hedef kitle varsa buda mesela sadece muzik dinleyen.. Bu kitle olsun.Ok ama bu kitleye yeni album tanıtmadığınız sürece ne yapsın ki burada..

Şuan uyduda 20 tane muzik kanalı varken. En çok tartışmasız kral tv izlenir.Neden adamlar anında bu videoları geçer.Bir kral tv ile şuan bu sitenin karşılaştırılması bile düşünülemez..Ama yatırım her zaman gelecekte iş yapmaycak diye birşey yoktur..

Sonrasında zaten bu videoları millet hep youtube benzeri yerden dinliyorlar.Şuan için bilgisayarın bir televizyon gibi kullanmak imkansız. Mesela ben kullanamıyorum olmuyor.100 lerce kanal var internette ama tv yerini tutmuyor.

Bu yüzden şuan için sipru projesini kullanıyorum.Bu proje çok güzel ama 10 tane kanal var.Emin olun bundan bile sıkılıyorum. Çünkü artık dünya gelişiyor.Maraton bir hayat var.İnsanlar evde oturup kadınlarımız gibi tv izleyip 40 dk da bir çıkacak 15 dk reklamı izleyecek değiliz zamanımız yok kentler büyüyor.Yol çoğalıyor vs..

bu yüzden reklam izlemekten kaçmak için dahi kanal kanal gezeriz.Ben şahsen muzik dinlemem ama çok müzik dinleyen birisine dahi bir müzik kanalına baktıramazsın çünkü her zaman ayn kalitede müzik çıkmaz gezmek ister.. Heleki sadece bir sitede 1 kanal varsa hiç durmaz. Başka siteye akınca geri gelmesini bekleme..

En iyisi bir program buda zaten yapıldı ama siz yapamazsınız diye birşey yok.. Sipru uygulaması gezilmeli kalite görülmeli çalışma prensibi incelenmeli. 1 programda 10 larca kanal olsa belki iş yapar ama 1 kanala baglanmak olmaz..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Y.dış. Fakat bu projede tabiki hotr1de dediği gibi arka arkaya oturup izlenmez..
y.dış nedir anlamadım ?
- eğer bu projenin içnde kanald atv star gibi büyük kanallar olursa bir çok internet kullanıcısı ( sadece türkiye olarak bakıyorsanız zaten bu bölümü es geçiniz) bulunduğu yerden izleyebilir

Yani bu site ziyaretçiyi bağlamak zorunda tv gibi. Kimsede bunu izlemez. Mesela olaya söyle bakmak lazım sadece bir hedef kitle varsa buda mesela sadece muzik dinleyen.. Bu kitle olsun.Ok ama bu kitleye yeni album tanıtmadığınız sürece ne yapsın ki burada..

Bu bir site degil bir oluşumdur. site bazlı bakılıyorsa zaten yanlış bir algılama var demektirki bu da ciddi bir sorun teşkil eder. ortaklarım olan kişilerin halihazırda 7 ulusal kanal ile yapacağı anlaşma nezninde çıkacak reklamlarla sizin site diye hitap ettiginiz oluşumun duyulması sadece 2günlük iştir.

Şuan uyduda 20 tane muzik kanalı varken. En çok tartışmasız kral tv izlenir.Neden adamlar anında bu videoları geçer.Bir kral tv ile şuan bu sitenin karşılaştırılması bile düşünülemez..Ama yatırım her zaman gelecekte iş yapmaycak diye birşey yoktur..

Madem uydudan izleyebiliyorsunuz bu kadar kanalı.... sormazlarmı adama sipru yu neden kurdunuz diye ?

Sonrasında zaten bu videoları millet hep youtube benzeri yerden dinliyorlar.Şuan için bilgisayarın bir televizyon gibi kullanmak imkansız. Mesela ben kullanamıyorum olmuyor.100 lerce kanal var internette ama tv yerini tutmuyor.

Bu yüzden şuan için sipru projesini kullanıyorum.Bu proje çok güzel ama 10 tane kanal var.Emin olun bundan bile sıkılıyorum. Çünkü artık dünya gelişiyor.Maraton bir hayat var.İnsanlar evde oturup kadınlarımız gibi tv izleyip 40 dk da bir çıkacak 15 dk reklamı izleyecek değiliz zamanımız yok kentler büyüyor.Yol çoğalıyor vs..

sipru projesinin şu anda ortalama 300KB/sec bir data ile size verileri gönderdigi düşünülürse aramızda kıyaslama yapmak pek de akıllıca olmaz kanaatini taşıyorum. 45KB /Sec

bu yüzden reklam izlemekten kaçmak için dahi kanal kanal gezeriz.Ben şahsen muzik dinlemem ama çok müzik dinleyen birisine dahi bir müzik kanalına baktıramazsın çünkü her zaman ayn kalitede müzik çıkmaz gezmek ister.. Heleki sadece bir sitede 1 kanal varsa hiç durmaz. Başka siteye akınca geri gelmesini bekleme..

En iyisi bir program buda zaten yapıldı ama siz yapamazsınız diye birşey yok.. Sipru uygulaması gezilmeli kalite görülmeli çalışma prensibi incelenmeli. 1 programda 10 larca kanal olsa belki iş yapar ama 1 kanala baglanmak olmaz..

son olarak ;

en iyi projenin sipru olduğuna nasıl kanaat getirdiniz bilmiyorum fakat
teknik detaylara bakıldığında

1 neden bir exe yüklüyorum ?(firma patronlarının %kaçı port açar ? )
- bizim kodumuz exe de çalışır ama yine 80 portunu kullanır.

2 neden 300KB gibi bir data harcayarak minicik bir ekrana bakmalıyım ?
- 2000X1800 gibi dev ekranlarda bile 45KB/sec bir data ile izliyorsam ?

3 ve en önemlisi Sipru türk geliştiricilerin degil bir platformun üzerine geliştirilmiş bir yapıdır.

-sistemimiz TÜMÜYLE BİZE AİTTİR.

DipNot: bilinmelidir ki sipru projesi yakında bu projenin KnowHow u ile yürüyecektir.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Birbirimizi yanlış anladık en iyisi baştan anlayalim hem projeyi tanıyalım hemde üzerinde fikir yürütelim..

projeyi biraz daha açıklarsanız daha iyi olacak yoksa benim verdiğim örnekler ile sizin söyledikleriniz uyuşmuyor..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman şöyle başlamak lazım
- biz bir platform tasarladık ve bu platformda bir televizyon kanalı ( ntv, kanald gibi) nı internete çıkarmak 15 saniyelik bir iş

fakat bizim çıkış noktamız bu degildi.

yine aynı iki kanalın kullandığı enstrumanlar , elemanlar , ve masraflar düşünülünce milyonlarca dolarlar konuşulur oldu.
fakat biz burda bir nokta atışı yaparak şunu sağladık onlara ;

resim masası olmadan ( yayın için gereklidir )da bir TV kanalı kurulabilir hemde internette

ve şu anda izlemekte olduğunuz şey bu yayının aslında hem vitrini hemde betası olmaktadır.

bu bağlamda baktığınızda
bir siprunun yaptığını mı yapmak ? ( ki bir çok 15 saniyemiz var)
yoksa sadece internetten izlenebilen ve internetten beslenen bir televizyon kanalı mı olmak ?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet bende anladığım gibi.

Söyle söyleyeyim. 2 sene kadar yerel bir televizyonda çalıştım.4 senedir internet web hosting tasarım vs işleri yapıyorum.İnterneti ve televizyon dünyasını takip ediyorum.Platform derken güzel birşey heleki anlık görüntü vermesi yanı suan actıgımda bastan başlamayıp o anki videonun yarısından devam etmesi..

fakat bu platformda aynen bir televizyonun internet tarafı. Bir televizyonda bir oynatıcı vardır.Bu oynatıcıya videolar sıralanır.50 tane video.aralarına reklam atılır. Bu video bunu oynatır biz bunu antenler yardımı ile başlarına veririz.Böylece anlık izleme sağlarız.

Şimdi bu sizi platformda bunun internet versiyonu olduğu için oynatıcı swf var. 50 tane video koyuluyor sırayla arasında reklam at.Al sana televizyonun internet versiyonu oldu. Ama aslında şuan sizin yaptığınız daha maliyetli. zaten bunu yapan bir video server media encoder ile bunu anlık olarak yapılabiliyor. Flashdı vs ile uğraşmak daha zor değilmi..

olay arka taraf değil onu burakalım. Bizim burada anlatmak istediğimiz bu proje hitap şeklinde. Mesela diyelim muzik kanalı gibi yayın yapacak.Tutmaz demekdik bakın.yada olmaz demedik.Ama ziyaretçi açısından daha iyi yerlere gelmesi açısından zaten şuan interneti televizyondan ayıran nedir.

İnsanların canı ne isterse onu izlemek istemesi.Yada mesela bugun işim var ama kaçırdığım prgramı interneten izlemem. Yoksa zaten televizyonda çeşitli kanallar çıkarak bize bunu çok güzel sağlıyor. İnternette televizyonun aynısını yapmak bize hiç bir kar sağlamaz.. Yani ben evimde büyükçe ekranda elimde uzaktan kumadan ve 10 metre ilerde istediğim gibi kanal değiştirebilirken oturupda sadece 1 siteyi açıp orada çıkacak video izlemek bana hiç akıllıca gelmedi çünkü ben o an canım ne isterse onu bulup izleyebiliyorum..

Bu yüzden oturupta o an sizin oradan gelecek listeyi bekleyipte onu izlemem için zorunda olduğum birşey yok. Yani mesela ben kral tv izlerim ama neden en son muzikler oldugu için.Ama şuan için bunu sizin yapmanız imkansız.

yani sorular olmalı ben neden bu siteye girerim. Bana bu site ne veriyor. Ben burada karım ne internette izleyerek. Sonuçta internete her izlenen video biz para vermek zoundayız bandımızdan gidecek. Bu sitede ne kadar kalitede çalıyor müzikler. yada ne kadar kalitede izleyebileceğim. Yada ben hep arabesk severim bu sitede hep pop calacak.. Yada ben pop severim bu sitede ne geziyor arabesk yada ben bu sitede ilahi olmasını istiyorum ama yok ee ozaman ben başka kanala gitmem lazım vs vs vs yani sadece sabit bir kanal ile bu işlem bana çok uzak geldi.

Zaten bu işi yapan kral tv de yayını internete verince seninle aynı işi yapan bir rakip olacak. Yani ben bugun radyo acıyım daha 100 user yakalamaya çalışırken istanbul fm bugun radyo yayınıa başlasın ve ortalama aylık 50 bin dinleyicisi olan istanbul fm internette indigi an anlık 100 useri bulsun. Ben bu adamlar rakip olayım.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 soru soracağım bu kadar cümlenizin ardından
1 neden sipru kurdunuz ? (madem tv var dimi ama)
2 ntv salakmı TV kullanıcısına ulaşabiliyorken sipru gibi bişi yazdırdı ?
3 sözü geçen radyolar ve tv kanalları neden şu anda bu teknoloji üstüne egiliyorlar?

ve kısaca drumu özetleyelim;
"Şimdi bu sizi platformda bunun internet versiyonu olduğu için oynatıcı swf var. 50 tane video koyuluyor sırayla arasında reklam at.Al sana televizyonun internet versiyonu oldu. Ama aslında şuan sizin yaptığınız daha maliyetli. zaten bunu yapan bir video server media encoder ile bunu anlık olarak yapılabiliyor. Flashdı vs ile uğraşmak daha zor değilmi.."

1 50 video konuyor ama SWF ye degil SERVER'a
2 benim yaptığım işi gerçekten bilmiyorken nasıl oluyorda bana maliyet analizi yapabiliyorsun bunu da anlayabilmiş degilim.
3 media encoder ile yapılan yayın ile yaptığım yayını kıyasalayabilirsen ! çok daha net analizler ortaya koyabileceksin eminim

ve dip olarak
neden sadece kendini baz alıyorsun ?
kralda 300 klip içinde kaçı sana hitap ediyor ? ve olayları neden sürekli bireyselleştirme çabası içindesin anlayabilmiş degilim.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 soru soracağım bu kadar cümlenizin ardından
1 neden sipru kurdunuz ? (madem tv var dimi ama)
Ben yabancı ülkedeyim. Bu yüzden internette 50 taneden fazla program var iken sipru kadar kalitelisini görmedim.Bu yüzden bilgisayar hiç bir zaman televizyon gibi kullanamadım.16mbitlik hattım ile.İnternet hayattı kolaylaştırmak içindir.Ben mecbur olduğum için sipru kurdum ama gene gidipte boş boş 100 lerce kanala bakmıyorum.

Genelde online izlemek yerine farklı dizi takip edip farklı farklı programları interneten takip ediyorum.Ben bir haber sitesini gezerken beni ilgilendirmeyen haberlere bakmak zorunda kalmıyorum.İnternetin kolaylaştırdığı gibi sadece istediklerime bakıyorum.Sizin bu projenizde güzel fakat bir kolaylık sağlamak yerine aynı işlevi yapıyor.Bir televizyon gibi ve sadece 1 kanal için ayrı bir televizyon almak gibi farklı bir sayfa acıyoruz yada ekstra bir uydu almak gibi iş iyice zorlanıyor.

Düşününsene.Atv bakmak için bir uydu kanald bakmak için bir uydu aldığımızı.Ne kadar zor olurdu değilmi.İşte bizde sizin atv bakmak için bir sayfa acacaz birde sizinkine bakmak için kolaylıktan başka hep zorlukla karşılaşacaz..Siz beni yanlış anlıyorsunuz hem sorunları söyleyin diyorsunuz.Ama birşey soyledikmi bundan alınıyorsunuz.Özür diyorum lütfen bu mesajımdan sonra birşey yazmayın..

2 ntv salakmı TV kullanıcısına ulaşabiliyorken sipru gibi bişi yazdırdı ?
Ntv salak değil geleceğe yatırım yapıyor. Ama dikkat ettiniz ise sadece bir platforumda öyle her yere dagıtmamıs üstedi demek istediğm olay ve sadece kalite akıyor.Öyle youtube da izlediğim kalitede izleyecksem ben ozaman tabiki tv tercih ederim. Ben sizin projenize katkıda bulunmak istersek siz bizi kötülüyorsunuz.Şunu demek istiyorum bir iş birisine yarayacakki millette onu kullansın..

3 sözü geçen radyolar ve tv kanalları neden şu anda bu teknoloji üstüne egiliyorlar?
evet eğiliyor.Üstede söyledim. Ama kaliteli olarak şunu demek istiyorum.Şuan ben haber kanalı açayım ve yayına başlayım ntv de gelsin online yayına geçsin ben şuan tek başıma ntv ile yarışabilirmiyim.Millete ne vereyim ki beni izlesin ama ntv zaten tvde verdiği şeyi internete anında aktarark bende artılarca önde..
Bu yüzden uzamasın konu şuan internetteki televizyonların online yayınlarını izlersen ne kadar zor bir yayın izleme politikası ve ne kadar kalitesiz bir işlemlerle karşı karşıya olduğunu anlayacaksındır..

1 50 video konuyor ama SWF ye degil SERVER'a
2 benim yaptığım işi gerçekten bilmiyorken nasıl oluyorda bana maliyet analizi yapabiliyorsun bunu da anlayabilmiş degilim.
3 media encoder ile yapılan yayın ile yaptığım yayını kıyasalayabilirsen ! çok daha net analizler ortaya koyabileceksin eminim

Ortalama bir değer hesap edersek. en az maliyet ile Bir server kiralamız gerekir yada bir yerde barındırmanız.Bu server güçlü olmalı en az 4 gbramli bunun sadece en az 300 ytl tutar..Bu sadece yayını şimdilik başlatır.videolardan hariç kısmını konuşuyorum. Bu sunucuya her gün bu videoları yüklemeniz gerekir. Bu sizin zamandan alır. Yıllık bazında sadece sunucu masrafı olarak düşünürsek bu makina en kötü ihtimal ile anlık 30 kişiyi kaldırır. Yıllık maliyeti
3000 ytl iken. Bir media server hosting satan kaliteli bir firmadan bir hosting alırsanız.Maliyeti 500 liradır yıllık. Buna anlık sınırsız kullanıcı dahil. Kendi sabit bilgisayarınızdan işlem yaptığınız için dosya upload server hata vs ile uğraşmaz dosyaları daha hızlı böler parçalar anında müdahale edebilir ve sorunsuz bir yayına devam edebilirsiniz.Şuan yaprığınız işlemi benim laptomum bile sorunsuz yapar.

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5