İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onursql ? özel mesajla halledemem kusura bakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://forum.iyinet.com/gugil-google-goooooooooogle/54405-kokorec-org-linkler-kalkmis.html

yukarıdaki baslıkta link kaldırana dair mesaj yazıyorum. ozel mesajla diyosun. daha once denedik baska site sahipleri icin. Boyle bir topic acmadıgımız icin linki kaldıran bizmisiz gibi topic acılıyor. Baktım bu sahsın sitesinde 10 larca değişim yapıldıgı halde 1 tek link yok. Bu forumda değişime giren Diğer arkadasları da bilgilendirme maksadıyla yazılmıs bu Baslıgın kilitlenmesine sebep nedir Çözemedim ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sana orda özel mesajla hallet,forumda polemik dönmesin diye kilitlemiş.
Merak etme başlığı gören zaten bilgilenir...

Linkini kaldıran olursa sende kaldırırsın veya ilk sen kaldırcaksan özel mesajla kaldırmadan önce bilgi mesajı atarsın o kullanıcıya.

Kalkıpta burda Onur'u yargılayamazsın.Hesap soramazsın.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sana orda özel mesajla hallet,forumda polemik dönmesin diye kilitlemiş.
Merak etme başlığı gören zaten bilgilenir...
Linkini kaldıran olursa sende kaldırırsın veya ilk sen kaldırcaksan özel mesajla kaldırmadan önce bilgi mesajı atarsın o kullanıcıya.
Kalkıpta burda Onur'u yargılayamazsın.Hesap soramazsın.

Sen avukatımısın :) ayrıca Yargılamak nedir BEn konumu kilitlediği icin ona soru soruyorum sen bişeler yazıosun. ÖZEL MESAJ atmayı bende biliyorum. Sonra o adam bana suclama yaparsa BEN ozel mesaj atmıstım deyipte ispat mispatla ugrasamam veririm TOPIC adresini forumdan AL derim burda.

Sanırım olayı anlayıpta bişeler yazmak en mantıklısı. AYRICA BEN hallettim diyelim o kişinin bikaç baslıkta değişim yaptıgı kişileri de bilgilendirmek istemem gayet normal sanıorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5