İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önyargılarınızdan Ve Üşengençliğinizden Kurtulun - Hotfile

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
161g51e.png

Öncelikle bu konunun daha önce açılmış olduğunu tahmin edebiliyorum.
Fakat bu yazımda kişisel düşüncelerimi de paylaşmak istiyorum.
Önceden bu sisteme pek işe yaramaz gözüyle bakıyordum. Fakat daha sonra denemeye karar verdim.
Dosyaları ilk başlarda blogumda paylaştım. Ufak ufak birşeyler kazanmaya başladım. Daha sonra daha fazla dosya yüklemeye başladım. Şu sıralar fazla olmasa da yine de kazanıyorum.

Dosyalarınız, hatırladığıma göre; en son indirilmeden 90 gün sonra siliniyordu.
Yani dosyaların silinmesi o kadar da kolay değil.

Aşağıdaki resim de yanlış hatırlamıyorsam 1.000 indirmeye, dosyanın boyutlarına göre ne kadar verdiğinin tablosunu gösteriyor.

33lmrv4.png

Minimum ödeme limiti 15 $ olup ve paypal ile ödeme alabiliyoruz.

Dosyaları istediğiniz yerde paylaşabiliyorsunuz. Bunun için birçok seçenek mevcut. Birçok forumda ve çeşitli platformlarda dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Ne kadar çok dosya, o kadar çok para anlamına geliyor diye düşünüyorum.

Örneğin blogunuzda veya sitenizde linklerinizi kendi hostunuza yükleyerek veya reklamsız ve süre kısıtlaması olmayan alternatif upload sitelerine yüklüyorsunuz. ( Box.net, ziddu vb. )

Gene bunlara devam edebilirsiniz. Alternatif olarak bir de hotfile sitesine upload edin ve hiç yoktan gelir kazanmış olursunuz. Eğer sitenizin hatırı sayılır bir hiti de varsa neden bunu yapmayasınız ki?

Uzun sözün kısası bence bir deneyin.

Yazı tamamen bana aittir. Alıntı değildir.

Eğer üye olmak isterseniz ;

Refli ; http://hotfile.com/register.html?reff=2028759 :)

Refsiz ; http://hotfile.com/register.html?reff= :(

Unutmadan, referans kazançlarınzın %20 kadarı size ekleniyor.

Teşekkür ederim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Zor bence :D çok ön yargılıyım... :p

1000 dosya indirmek yerine 1000 ziyaretçi çeksek sitemize, hem silinme korkusu yok, gasp yok cinayet yok.
Bu ziyaretçiler 5000 sayfa dolaşsa, ortalama 250 tıklama yapsalar, 250 tıklama demek ortalama 7.5 dolar demek hiçte fena değil :D bu rakamıda buraya yazdığınız gibi benzersiz yazılarınızla yakalamanız çok kolay...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Zor bence :D çok ön yargılıyım... :p

1000 dosya indirmek yerine 1000 ziyaretçi çeksek sitemize, hem silinme korkusu yok, gasp yok cinayet yok.
Bu ziyaretçiler 5000 sayfa dolaşsa, ortalama 250 tıklama yapsalar, 250 tıklama demek ortalama 7.5 dolar demek hiçte fena değil :D bu rakamıda buraya yazdığınız gibi benzersiz yazılarınızla yakalamanız çok kolay...

1000 ziyaretçi çokmu kolay :D Yeni projemde 1 haftadır uğraşıyorum daha 350-400 tekili geçemedim :p

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
benim eğitim sitem var coğrafya üzerine kendi sunularımı vs vs çeşitli dosyalarımı yüklüyorum ve şuanda 2 dolarım var. öyle ıvır zıvır dosya yok hep eğitim bilirsiniz en az rağbet gören dosyalardır ama çok rağbet gören dosyaları paylaştığınız da gayet güzel kazanabilirsiniz.
ayrıca öğretmen akadaşlarıma da bahsettim amaç para değil paypal ile kitapyurdu.com dan bir kitap alıp okulun kitabına bir kitap kazandırmaktır.

herkese bol kazançlı pagerank ve alexalı geceler.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
benim eğitim sitem var coğrafya üzerine kendi sunularımı vs vs çeşitli dosyalarımı yüklüyorum ve şuanda 2 dolarım var. öyle ıvır zıvır dosya yok hep eğitim bilirsiniz en az rağbet gören dosyalardır ama çok rağbet gören dosyaları paylaştığınız da gayet güzel kazanabilirsiniz.
ayrıca öğretmen akadaşlarıma da bahsettim amaç para değil paypal ile kitapyurdu.com dan bir kitap alıp okulun kitabına bir kitap kazandırmaktır.

herkese bol kazançlı pagerank ve alexalı geceler.

Böyle bir düşüncen var ise mutlaka öğrencilerinide bu faydalı iş için kullan. Örneğin bir blog aç, her öğrenciye blog ver onlardan da hayatlarında önemli olan, yapmak istedikleri yada hayallerini yazmalarını iste. Binlerce özgün yazıdan oluşan bir blogun olur. Günde 500 hit alsan her hafta kütüphanenize birkaç kitap alabilirsin.

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Böyle bir düşüncen var ise mutlaka öğrencilerinide bu faydalı iş için kullan. Örneğin bir blog aç, her öğrenciye blog ver onlardan da hayatlarında önemli olan, yapmak istedikleri yada hayallerini yazmalarını iste. Binlerce özgün yazıdan oluşan bir blogun olur. Günde 500 hit alsan her hafta kütüphanenize birkaç kitap alabilirsin.

çok güzel fikir ama inanın o kadar vaktim yok.
yorumunuz için teşekkürler.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hotfile sistemi şuan için gayet güzel devam ediyor.. PTC sitelerinde 3-5 cent için zaman kaybedeceğinize, hotfile ile uğraşın daha iyi..:)

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.

Herkeste anlamış zaten ne demek istediğimi : ) .

Yani deneyin zararınız olmaz aksine az da olsa karınız olmuş olur. Zararı yok başla bir eksisi yok.

Evet aragorn haklısın. Scam sitelerle uğraşmaktansa forumlarda dosya paylaşımı yapmanız daha iyi. ( Tabiki sınırı aşmadan : ) )

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Blogkaan konu dışı söyliyeceğim şey ama önemli birşey söyliyeceğim. İlk önce kendi sitende index almayan birşeyi güçlü forumlarda falan paylaşma senin zararına olur. İlk önce index al sonra paylaş. Sonra başına gelenler çok kötü şeyler olur örnek vermek gerekirse;

http://www.google.com.tr/search?hl=...an+Kurtulun&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Anladım sağol. Bunu daha çok alıntı yapmışsın vb gibi söylemlerden kurtulmak için yapıyorum. Şimdi biri bu yazıyı blogumda görse alacak ve kendine göre düzenleyip yayacak. Olan benim yazdıklarıma olacak.

Neyse artık bundan sonra başka şeyler deneyeceğim. Zaten hitler düşüşte.
Seo durumundan inceletip ona göre davranacağım artık.

İlgin için çok teşekkür ederim. Sağolasın :)

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinden kayıt oldum hiç yoktan ek gelir iyi olur :D

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
handbadboys ve bestfutbol referansımdan üye olmuşlar teşekkür ederim.

@maswey

Bunlardan biri değilsen gözükmüyor üyeliğin :D

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuyu açmış olduğum tarihten yaklaşık 4-5 gün sonra olaya tam olarak ısınabildim.
3 gün önce hotfile hesabıma 16 $ yolladı.

Yani işe başlamak isteyenler varsa bence beklemesinler.
Dosyaları uploadlayın ve salın gitsin. : )

( İsteyen olursa, adıma gelmiş olan ödemeyi buraya koyabilirim. )

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Konuyu açmış olduğum tarihten yaklaşık 4-5 gün sonra olaya tam olarak ısınabildim.
3 gün önce hotfile hesabıma 16 $ yolladı.

Yani işe başlamak isteyenler varsa bence beklemesinler.
Dosyaları uploadlayın ve salın gitsin. : )

( İsteyen olursa, adıma gelmiş olan ödemeyi buraya koyabilirim. )

mümkünse ödemeyi görebilir miyim?
olmazsa pm ile de atabilirsiniz.

liquist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 2gün önce pazartesi $22'lık bi ödeme aldım , isteyen varsa ss koyabilirim.
Fakat devam etmiyorum kazanç gelirse otomatik geliyor , aklıma FileServe veya Uploading.com var.
FileServe'de rank derdi yok... denenmesi gerek.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir ödeme daha aldım. Gerçekten iyi oluyor. Ptc siteleri ile uğraşmak yerine.

716wrp.jpg

suskunyolcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu sitede yeni olmama rağmen arkadaşın hotfile yorumuna katılıyorum.
Biz www.premiumpazari.com sitesi olarak Türkiyenin Hotfile Ana Bayilerindeniz. Şunu söyleyeyimki böyle devam ederse Hotfilenin önünde Rapid bile duramayacak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5