İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OpenCart Kurulum ve Ayarlama Şok Fiyata

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
opencart-customization.png

E-Ticaret Sistemlerinizi Çok Uygun Fiyata Yapıyorum. Daha önceki konumda joomla konusunda birçok arkadaşa çok düşük ücretle yardımcı olmuştum. Şimdide E-ticaret Sistemlerini Uygun Fiyatla Yapıyorum.

Neler Yapılacak?

Opencart Kurulumu
Seo Ayarlama
Tema Yükleme
Modül Yükleme
Sanal Pos Entegre ( Bunun için banka ile görüşmeniz lazım. Sisteme entegre etmek için )

Toplam Fiyat : 25 TL

Örnek Sistem : http://market.polissubesi.com

Not : Opencart İçin Kategori, Menü ve İçerikleri Benim Eklemem Durumunda İse Fiyatta Artış Olacaktır. Bununla ilgili bir fiyat alın lütfen.

Ödeme Sistemi:

T5QT.png

Opencart Sistemini Yaptıran Bazı Arkadaşların Görüşleri

1 Adet kurumsal site için anlaşılmış olup ticaretten memnun kalınmıştır. İşi önemseyen bir arkadaşımızdır.

m.e.u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam msn adresinizi pm ile almam mümkün müdür opencart konusunda görüşmek istiyorum.

bebekForum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen Al + Bir kaç ufak istek için iletişim Bilgilerinizi PM ile alabilir miyim. Özellikle Tel No teşekkürler.

baboli789

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel fiyat hayırlı işler ileride lazım olacak mesajım bulunsun :D

ikincinokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı satışlar. Özel tema giydirme yapabiliyorsanız görüşelim.

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
1 Adet kurumsal site için anlaşılmış olup ticaretten memnun kalınmıştır. İşi önemseyen bir arkadaşımızdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5