İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Operada kayıtlı olan şifeyi nasıl görürüm ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar operada kayıtlı olan şifreyi nasıl görünür yaparım veya ne oldugunu nasıl anlarım ? Bildiğiniz üzere şifre kısmı **** diye çıkıyor...şifreyi değişicem ama onuda eskisini bilmeden yapamıyorum :s

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
evet web site login şifresi...kullanıcı adı ve şifre kayıtlı herşey doğru düzgün çalışıyor...şifreyi değiştiricem ancak eskisini hatırlamıyorum öyle kaldı :s

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış Hatırlamıyorsam Operada Araçlar Sekmesi Olacak Ona Tıkladıktan Sonra Gelişmiş Bölümüne Tıkla Ordan Parola Sihirbazını Bul Ve İlgili Siteyi Bul Ekle Düğmesine Tıkla Orda Senın Şifrelerının Kodlanmış Hali Olacak Ordan Nasıl Değiştirirsin Bılmıyorum Tam Aklıma Gelmıyor Ama Sanırım Şöyleydi Normal Bir Siteye Uye Olup Ordakı Kodlar İle Burdakını Değiştirebilirsin Operayı Kurabılme Şansım Şuan Olsa Sana Daha Detaylı Anlatırdım Bundan Evel yapmıştım Çünkü Bır Dene Bakalım

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yok dostum zaten dediğin yerdede veya bir siteye girecekkende aynı şekilde yıldızlı olarak gösteriyor parolayı. FF gibi olsa sorun değil, o ayarlar kısmında şifreyi gösteriyor ancak operada yok böyle bir şey sanırım.

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hekle Ugrastıgım Zamanlar Yapmıştım iyi Hatırlıyorum yabancı Bır Siteydı Çerezlerini Ele Geçirmiştim ve Ordan Değiştirip Admın Olarak Girmiştim O Şekilde Yanı :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
çerez md5 le şifreliyse ne yapıcaz ?
Ama varya lamerlık yaptırcan bana sonunda :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5