İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Optimizasyon etkisi

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Herhangi bir sayfada optimizasyon açısından yapılan ufak değişiklikler sonucunda sayfanın google aramalarında bir süre için varolduğu konumdan daha arka sıralara gittiğini , bir süre sonra optimizasyon sonuçlarının etkisini gösterdiğini gördüm. Bunu ilk farkettiğimde acaba tesadüfi bir şey midir diye merak ederek başka sayfalarda da denedim ve sonucun aynı olduğunu gördüm. bu süre yaklaşık bir ay sürüyor..

Böyle bir izlenim edinen var mı ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir sayfada optimizasyon açısından yapılan ufak değişiklikler sonucunda sayfanın google aramalarında bir süre için varolduğu konumdan daha arka sıralara gittiğini , bir süre sonra optimizasyon sonuçlarının etkisini gösterdiğini gördüm. Bunu ilk farkettiğimde acaba tesadüfi bir şey midir diye merak ederek başka sayfalarda da denedim ve sonucun aynı olduğunu gördüm. bu süre yaklaşık bir ay sürüyor..

Böyle bir izlenim edinen var mı ?
böyle bir izlenim doğrudur.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iddalı rakiplerin yoksa, optimizasyon işe yarar, ilk 10a girersin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
doru bi izlenim ama bu bilindik kelimelerde geçerli değil Optimizasyon yaparsın ama 6-7 ay etkisini görmeyebilirsinde

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değiştirilen şey öncelikle title ise çok gerilere attığı doğru, daha sonra meta tag gibi şeyler değiştiğindede bir miktar geri alıyor aradan 1 ay kadar süre geçince optimize edilmiş haliyle nereyi hakediyorsan oraya alıyor :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzerine durduğum kelimelerde. oynama yaptığımda önce bir hafta kadar gerilere atıyor sonra o kelimelerde önlere çıkartıyor. Tabi burada hedef kelime önemli. Ancak title larda köklü bir değişikliğin toparlanması bir ay kadar sürüyor... Geçen bir ara yaptım bir ay % 20 hit azaldı bir haftadır da toparlanmaya başladı. Ancak işin güzel yanı bu bir ay zarfında title larla çok ca oynma yapabiliyorsunuz. yani denem şansınız artıyor. (benim gözlemim)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Optimizasyonun en kotu yanı sabır gerektirmesi :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5