İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

optimizasyon için hangi portal ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir site açacağım.Gugıl Optimizasyonu için hangi portalı önerirsiniz?
Gugıl amcanın daha çabuk indexlemesi için, seo için uygun bir şeyler arıyorum.Forum vs olması gerekmiyor.Makaleler ekleyeceğim.Ziyaretçilerin neyin nerde olduğunu fazla aramadan bulabileceği portal ya da blog sistemi olabilir.ASP tercihimdir..

örn : linkleri 5478fghdj.asp olarak değil de, konu başlığına ya da içeriğe uygun bir şekilde;
spor-haberleri.asp gibi kaydeden şeyler olursa çok iyi olur..

Opt. ve seo ustaları..Yardım edin, sevindirin :)

U

umurcan

Misafir
ben ipb yi öneririm çünkü google a admin yetkisi bile verebiliyosun ve dolayısıyla daha diğer dorumlara göre çok daha hızlı indexliyo senin dediğin özelliklere belki bayağ bi ters düştü ama :) bi düşün

B

bedafocb

Misafir
aslında bir blog scripti ama eğer makale felan ekleyeceksen portal gibi kullanabilirsin... ==> Serendipity

konu başlıklarını direkt olarak konu-başlığı.html olarak kaydediyor.Rewrite la felan uğraşmıyosun
Ayrıca sitede tek-tuş plugin olayı çok hoş :)

Örnek olarak kendi bloğumu incleyebilirsin... www.gokche.com veya www.boshver.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5