İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Optimization dan iyi anlayan aranıyor.

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar basit bir html sitemi google da yükseltmek istiyorum.mümkünse 1. sayfaya... :)

bütce kısıtlı sitede 10 sayfadan oluşan bşi zaten.yani büyük miktarlar verecek bütcemiz yok. yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum.

msn: [email protected]

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
arkadaşlar basit bir html sitemi google da yükseltmek istiyorum.mümkünse 1. sayfaya... :)

bütce kısıtlı sitede 10 sayfadan oluşan bşi zaten.yani büyük miktarlar verecek bütcemiz yok. yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum.

msn: [email protected]

Butce konusunda fikrini degistirdiginde sana saglam kisiler bulabilirim. Hem bunun ucunda ticaret yapmayi planliyorsun hemde butce konusunda cok cimri davraniyorsun.. Olmaz boyle :)

Kolay gelsin.

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1. Sayfaya Ama Hangi Kelimede 1. Sayfaya.

p.m gönderildi arkadaşım..

sitenin pagerankı 3 ve yükselmesini istediğimiz kelimede 13. sayfada...

site adresini ve kelimeyi isteyenlere p.m gönderebilirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
p.m gönderildi arkadaşım..

sitenin pagerankı 3 ve yükselmesini istediğimiz kelimede 13. sayfada...

site adresini ve kelimeyi isteyenlere p.m gönderebilirim.

sadece merak ettim banada yollarmısın okadar zor değilse kendinde yapabilirsin aslında
Butce konusunda fikrini degistirdiginde sana saglam kisiler bulabilirim. Hem bunun ucunda ticaret yapmayi planliyorsun hemde butce konusunda cok cimri davraniyorsun.. Olmaz boyle :)

Kolay gelsin.

örnein 5000 araması olan bi ingilzice sitede ilk sayfaya çıkarmak için nekadar istiyo acaba önereceklerin

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
örnein 5000 araması olan bi ingilzice sitede ilk sayfaya çıkarmak için nekadar istiyo acaba önereceklerin

P.M. den kelime ve siteyi bildirirsen hemen sorabilirim. Belirttigim kisiler suan turkiyede en cok aranan 2 kelimenin arama sonuclarinda 1. sirada cikiyorlar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bakin arkadaslar hayal kurmayalim bu isler gercekten 10 ytl ye ya da 100 ytl ye hallolacak isler degil. bu isten ekmek yemeyi dusunuyorsaniz cebinizden akrebi cikaracaksiniz yada o sayfalarda kalmaya mahkum olacaksiniz.

eger az cok forumda neler yaptigimizi izliyorsaniz backlink icin bile "degisim" seklinde konu acmaktan ziyade backlinkleri satin aliyorum/aliyoruz.

20 kisi ile bu sekilde link degisimi yapmak istedigimizde kisi basi minimum 10 ytl (ki bu sayi 30 ytl de olabiliyor) oduyoruz buda sadece link degisimine minimum 200 ytl odedigimizi gosterir. allahtan ben yazilimciyim kendi sitelerimi kodlayip en iyi sekilde optimizasyon edebiliyorum.

lutfen iyi bir sekilde bu ise maddi olarak destek ayiramayacaksaniz birakin yapmayin paranizi carcur eder, alakasi olmayan kisilerin faydasi dokunmamasi halinde ceblerini dolduracaksiniz.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya inanin bunun Pr ile alakasi yok. Pr 2 bir sitem var. Overture deger 5000 olan bir kelimede google da 1. sirada cikiyorum. Bu da cok fazla hit demek. Bu siteyi acali 1 sene oluyor. Biraz optime ettim okadar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bakin arkadaslar hayal kurmayalim bu isler gercekten 10 ytl ye ya da 100 ytl ye hallolacak isler degil. bu isten ekmek yemeyi dusunuyorsaniz cebinizden akrebi cikaracaksiniz yada o sayfalarda kalmaya mahkum olacaksiniz.

eger az cok forumda neler yaptigimizi izliyorsaniz backlink icin bile "degisim" seklinde konu acmaktan ziyade backlinkleri satin aliyorum/aliyoruz.

20 kisi ile bu sekilde link degisimi yapmak istedigimizde kisi basi minimum 10 ytl (ki bu sayi 30 ytl de olabiliyor) oduyoruz buda sadece link degisimine minimum 200 ytl odedigimizi gosterir. allahtan ben yazilimciyim kendi sitelerimi kodlayip en iyi sekilde optimizasyon edebiliyorum.

lutfen iyi bir sekilde bu ise maddi olarak destek ayiramayacaksaniz birakin yapmayin paranizi carcur eder, alakasi olmayan kisilerin faydasi dokunmamasi halinde ceblerini dolduracaksiniz.

Eger bu laf bana ise, pm den msn adresini verebilirmisin dostum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ya inanin bunun Pr ile alakasi yok. Pr 2 bir sitem var. Overture deger 5000 olan bir kelimede google da 1. sirada cikiyorum. Bu da cok fazla hit demek. Bu siteyi acali 1 sene oluyor. Biraz optime ettim okadar.

hehe benim kelimemei acaba:p tek sorun zaman buda ben dahil birçok kişide yok

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitem için aylık 1000 usd, masraf ayırıyorum,
hala tam olarak istediğim yere gelemedim.
sağlam iddialı bir kelimede ilk sayfada olmak istiyorsan bütçeyi açacaksın.
evet Türkiye' de bu işler parayla oluyor ne var yani ;)

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciddi emek ister , insan kendi sitesi oluınca fazlasıyla emek harcıyor ama başkasının sitesi ise ve bu bir iş ise o kadar emek ucuza olmaz...

ben inat ettim müzisyen kelimesinde 2 ay öncesine kadar 2 sıraya kadar yükseltmiştim , 2 aydır da 1. sıraya çaktım kıpırdayamıyor ve bu 1.200.000 sonuç arasından .. tabi bu kolay değil , bu iş için bir arkadalşımız 1000 ytl alsa , bu hemen gerçekleşecek bir iş olmadığından işverenle münakaşa olabilir , hala neden yükselmedi soruları ardarda gelecektir , sabır gerek ama işin içine para girince sabır yokoluyor maalesef :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitem için aylık 1000 usd, masraf ayırıyorum,
hala tam olarak istediğim yere gelemedim.
sağlam iddialı bir kelimede ilk sayfada olmak istiyorsan bütçeyi açacaksın.
evet Türkiye' de bu işler parayla oluyor ne var yani ;)

Sizlere yemin ederim tek kurus harcama yapmadim. Ama 1. siradayim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bazı siteleri okudum birebir tartişma yaşamamak için isim vermeyecegim. en son baktigim sitenin ne seo ne google optimizasyon ile alakası var. Sadece sitenin PR degeri yüksek oldugu için en üste cıkmakta. pr7 degerinde bir site olmadıgında bu 2 yada 3 kelimede tabikide çıkması gayet normal.

bilgilendirme.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba,
Bazı siteleri okudum birebir tartişma yaşamamak için isim vermeyecegim. en son baktigim sitenin ne seo ne google optimizasyon ile alakası var. Sadece sitenin PR degeri yüksek oldugu için en üste cıkmakta. pr7 degerinde bir site olmadıgında bu 2 yada 3 kelimede tabikide çıkması gayet normal.

bilgilendirme.

2 hafta once pr 6 olmuş ve 3-4 aydir google aramalarinda 1. sayfada. 1. ve 2. sirada gidip gelmekte.

Şimdi ne diyeceksin?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 hafta once pr 6 olmuş ve 3-4 aydir google aramalarinda 1. sayfada. 1. ve 2. sirada gidip gelmekte.

Şimdi ne diyeceksin?

Merhaba,
Hala konuları ve mesajları okumamakta ısrar ederseniz anlayamazsınız. Google optimazisyon ve seo ile alakadar bir site degil bu başka bir örnek vermek gerekir diyorum pr6 olan bir site tabiki sohbet chat içerikli ise en üste görünecektir.

Seo hakkında detaylı bilgi için lütfen forumda " arama " yapınız. ve o kriterlerde hazırlanmış bir site örnegi çıkarınız ki bizlerde bakalım evet iyi bir optimizasyon uygulanmış diye olumlu yada olumsuz görüş bildirelim. bu örnek bu konuya verilecek dogru örnek degil diye düşünüyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Merhaba,
Hala konuları ve mesajları okumamakta ısrar ederseniz anlayamazsınız. Google optimazisyon ve seo ile alakadar bir site degil bu başka bir örnek vermek gerekir diyorum pr6 olan bir site tabiki sohbet chat içerikli ise en üste görünecektir.

Seo hakkında detaylı bilgi için lütfen forumda " arama " yapınız. ve o kriterlerde hazırlanmış bir site örnegi çıkarınız ki bizlerde bakalım evet iyi bir optimizasyon uygulanmış diye olumlu yada olumsuz görüş bildirelim. bu örnek bu konuya verilecek dogru örnek degil diye düşünüyorum.

bence sen yanılıyorsun sonuçta herşey pr değeri değildir seo da lin alama yazıları düzenleme gibi birsürü yapılması gereken şey vardır o sitelrdeki adamlarda bunu becermiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5