İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OqUZHAN isimli Üye Ücretini Ödememiştir

P

pozitif06

Misafir
Bu üye, keyfi meselelerinden dolayı hazırlattığı temayı kusura bakma alamayacağım diyerek, gayet ciddiyetsiz ve çocukça sebeplerden dolayı HAZIRLATTIĞI TEMANIN ÜCRETİNİ ÖDEMEMİŞTİR...

50 TL ücret biçmişti hazırlanacak tema için ancak 2-3 günlük sabah-akşam çalışmamın, emeğimin karşılığını vermedi...

Tema hazırlandıktan ödeme ve tema teslim sürecinde "sonra sen bana mecbursun" gibi tutarsız cümleler sarf eden birisidir!

Dolandırılmamak için LÜTFEN DİKKAT EDİN !
(artık %25 kaparo almadan iş yapmayacağım)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
msn logları vb. kanıtlar eklerseniz eğer yöneticilerin konuyu değerlendirmesi anlamında faydalı olacaktır

P

pozitif06

Misafir
mesaj panelimdeki tek tek sıralı kayıtlar:

OqUZHAN:

hocam kusura bakma ama ben ne yaptığını görmeden para yatırmayı kabul edemem. ki ayrıca 3-5 kuruş için geçerli o söz benim için de geçerliyse sen bana güvenmek zorunda kalırsın. ve bu da kısır bir döngü olur. karar senin. fakat şunu unutma ne yaptığını görmeden sana hiçbirşey yatıramam. alıp siteye kurcam sorunsuz çalışıyor ise paran hesabına yatırılacak. bu kadar basit.

ödeme vakti geldiğinde,

OqUZHAN:

hocam bu iş böyle olmicak sanırım. peki ilginiz için teşekkürler size...

OqUZHAN:

teşekkürler dedim hocam. biyere kaçtığım yok. bu işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenmelisiniz önce bana göre.

OqUZHAN:

hocam tasarım iyi olmuş fakat şöyle bir sorun var. siteye giriş yapmaya çalıştığımızda hata veriyor.
(bana verdiği dosya ile düzenlenmemiş php dosyasındaki kodlar 100% aynı, sorun marez, eksik hatalı script kullanması)

(tasarım güzel olmuşsa neden ücretini ödemiyorsun bu bir yana, tasarım giydirme işi başlık bu şekilde!)

OqUZHAN:

hocam kullanılabilecek bir halde değil bu. herşeyden önce tek tek sayfalara girip baktım localde. create link bölümünde ki link kısaltma bölümü yok ortada. yani üye olanlar siteye yalnızca üye olmuş oluyor ve link kısaltamıyorlar :S

(ben senin kodlaman için bir teklif yapmadım, tema istedin ve hazırladım... TUTARSIZ CÜMLELER)

OqUZHAN:

hocam bunu ne zmn konuştuk :S yani link kısaltma işini yapmadıktan sonra ayıptır sorması ben bu scripti ne yapabilirim söyler misiniz ?

(ne yapacağını zaten kendin ima etmişsin ! herşeyi en ince detayına kadar konuştuk... bunlarda p.m kayıtlarımızdır)

OqUZHAN:

hocam k.bakma ama kullanılacak durumda değil bu. orjinali sorunsuz çalışırken bunda sorun çıkıyor ve çalışmıyor. link kısaltma bölümünü kendim eklemeye çalıştım fakat olmadı zaten bu çalışmadıktan sonra bir anlamı yok tasarımın olmasının. ve merak etme yalan filan söylemiorum şimdi siliyorum zaten siteden. keşke o bölümü yapamicağınızı önceden söylemiş olsaydınız uğraştırmasaydım sizi. tekrar kusura bakmayın iyi günler.

BAK GÜZEL KARDEŞİM BUNLAR GEÇERLİ NEDENLER DEĞİL ! BANA DAHA İYİ SEBEPLER BUL Kİ, HATAYI KENDİMDE ARAYAYIM (hatam sana iş yapmış olmam)

2-3 Günlük Emeğimin Karşılığını Senden Bekliyorum Bana P.M ile Ulaş, BU KONU KAPANSIN ! (Detaylı Bilgilerin Bende Mevcut)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5