İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ORACLE VERITABANINDA CURSOR LER

D

diken

Misafir
ORACLE veritabanında acık olan cursoru kapatmanın yoluy varmıdır varsa nasıl yalnız sistemle baglantımı kesmeden sadece acık olan cursorleri kapatmam lazım V$OPEN_CURSOR tablosunda o an sistemde baglı olan kullanıcının acmıs oldugu kursorleri nasıl hangi komutla kapatabiliriz bi bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim.Bunu Sormamın nedeni su an oracle database ile bi proje yapıyorum ve database baglantısı ve query olarak OCI Companent i kullanıyorum ama OCI query cursor'u acık bırakıyor ve form kapanmadan o cursor kapanmıyor yani database ile baglantımı koparmadan acık olan cursor kapanmıyor ama ben baglantımı koparamam bunun bu baglantıyı koparmadan bu cursor u sistemden kaldırmanın bi yolu yokmudur yardımcı olabilirseniz sevinirim
AYCAN AYHAN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5