İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Organik Hit Platformu

tiktigo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli iyinet Kullanıcıları
organikhitsatis.com ve tiktigo.com işbirliği ile sizlere ücretsiz organik hit programını sunmaktan mutluluk duyarız.
Yıllardır sizlere hizmet veriyor ve binlerce kullanıcıya ulaşmış durumdayız. Destek veren ve bizlere talepler neticesinde sistemimizi geliştiren tüm dostlarımıza minnettarız.
Denemeniz ve vazgeçilmeziniz olacak ücretsiz organik hit programımız yayına girmiştir. tiktigo. com sitemiz üzerinden kayıt olabilir ve tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
Kısaca tıklıyor.exe programından bahsetmek istiyorum.
Sitenize istediğiniz kadar sınırsız trafik sağlayabilirsiniz.
Sosyal Medya trafiği mevcuttur ( Facebook, twitter, instagram, Linkedin )
Direk Trafik ve google anahtar kelime üzerinden sitenize giriş gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız anahtar kelime kullanabilirsiniz. Anahtar Kelimeler google üzerinden yazılarak ve search consolda gözükmektedir.
Youtube videolarınızın izlenme sürelerini artırabilirsiniz.
Sistemdeki tüm planlamalar minimum 1 dk maksimum 5 dk'lık iş süresi olarak yapılandırılmıştır.
Sizin kullanıdığınız url'leri kesinlikle başka bir kullanıcı göremez. Url bir kullanıcı adına sisteme entegre edilmiş ise başka bir kullanıcı o url'yi kullanamaz.
Ve sayamayacağımız bir çok yenilik mevcuttur. Sizlerin ihtiyaçlarının neler olduğunu biliyoruz ve ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayacak bir sistem kurduğumuzdan emin olabilirsiniz.
Sistem üzerinden gelecek her hit gerçek pcler üzerinden gelmektedir.
Üye olan her kullanıcımıza 10000 kredi hediye ediyoruz. ve yılbaşına kadar test etmenizi ve analizlerinizi yapmanızı istiyoruz. Whatsapp destek hattımız üzerimizden grubumuza dahil olabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara ışık tutabilirsiniz.
Biz size gerçek tekil hit sağlıyoruz. Ve bunu ücretsiz sunuyoruz.
İster programımızı kendi pc nize indirir ve kullanırsınız, isterseniz de sadece deneme kredilerinizi kullanır sistemimizi test eder ve ayrılırsınız. Koşulsuz 10000 kredi hediye ediyoruz.
Tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Her gün sistemimiz otomatik güncellenir ve sizlerden gelen taleplere göre yeni algoritmalar oluşturulmaktadır.

vds ile programımızı denemek isteyen arkadaşlar,
1gb ram 1 cpu lu ve 64bit windowsa ihtiyaç duymaktadır.

Detaylar için tiktigo .com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
https://chat.whatsapp.com/IOGb9nqzNZwGQ1hxgBBjqH
Teşekkürler

ateori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye oldum. Hayırlısı olsun. Ref link vererek yeni gelecek üyelerden kazanç sistemi koyabilirseniz güzel olur.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

tiktigo.com'da kural ekledim. Burada kaynağın "arama" olmasını seçmiştim ama şu an analytics'ten baktığım kadarıyla ziyaretlerin hepsi "direk" oluyor. Sistemi kontrol edebilir misiniz?

tiktigo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her getirdiğiniz kullanıcı için 10000 kredi kaanacaksınız zaten
direk trafik gözükmesinin sebebi anahtar kelimeniz ile ilk 10 sayfada çıkmayışınızdır.
Lütfen ilk 10 sayfada bulunan anahtar kelimeleri tercih edin yada şu yöntemi kurgulayın
site ismi anahtar kelime xxx anahtar kelime gibi
size fonksiyonu yüksek olacaktır

ateori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet eklediğim bir sitede anahtar kelime ilk on sayfada yoktu sanırım sebebi bu. Diğer anahtar kelimesi ilk sayfalarda olan sitem gayet başarılı bir şekilde hit aldı.
İlk günden epey hit aldık maşallah. Google Analytics'de oturum süresi arttı, hemen çıkma oranı bugün için arttı ( bu sisteme devam edersem her gün artarak tüm ortalamayı etkileyecektir), adwords reklamı verdiğim için anahtar kelime kalite puanı da artacaktır. Bu sistemin benim için doping olacağına inanıyorum. Yılbaşına kadar da sistem epey bonkör bir şekilde bonus veriyor. Daha ne olsun, tiktigo.com yu sevdim :)

PARLIAMENT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamlar gayet güzel bir sistem özellikle google sıralamalarında ve alexa düşüşlerinde baya faydalı oluyor üstelik ücretsiz verilmesi gerçekten muazzam ellerinize sağlık.

kadaj77

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İsim vermeden farklı sitede hit kasmaktayım. Bir çok vds kullandım ve sonunda en ucuzunun daha iyi iş gördüğünü farkettim. Tavsiyem vds alırken, çok pahalıya kaçmayın 10 liralık yetiyor

ErcanKIZILKOCA

0
Onaylı Üye
Reaction score
25
Deneyip, deneyimlerimi aktaracağım sizlere.

EDİT: Program boyutu hit programına göre gerçekten çok fazla olmuş.

tiktigo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar
iletişim adreslerinden bizimle iletişime geçip kural oluşturulma nasıl yapılır
Neler yapmalıyım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Herkes farklı bir şey söylüyor. Gelin grubumuza yada wp den bana ulaşın
Detayları aktaralım size
Yanlış yaptığınız bir çok olay var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5