İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Organik Hit Projesi

Diegoche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projemiz profesyonel ekibimiz tarafından güncellenmiş olup, yeni özelliklerle donatılmıştır.

Yeni sistem özellikleri;

- Google yıldızlama
- Sayfada gezme oranını kendi belirleme
- Sayfa dışı linklere gitmeme

Kısa bir şekilde açıklamak gerekirse ;

- Organik hit seo amaçlı kullanılan bir sistemdir.Seçtiğiniz kelimelerden size google kaynaklı organik hit sağlayan bir sistemdir.
- Sıralamadaki yerinden ve alexa değerinden şikayet edenler için bulunmaz bir fırsattır.
- Belli kelimelerden sıralamadaki yerinizi ve alexa değerinizi yükseltir.

Diegoche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlam sitelerde kalıcı bir yükselme olduğunu gözledik . Birkaç site aylardır yükseldikleri yerde dalgalanmalar oluyor tabiki.
Evet google de sıralamada olduğunuz kelimelede sitenizi bulup sitenize girip dolaşıyor.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
"Click this bar to view full image" yazısına tıklandığında siteniz acılıyor, yanıltmaca yapmanız doğru değil, kaldırmanızı rica ediyorum.

Yazmıştım, benim bilgisayarın sorunuymu, kusura bakmayın...

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
"Click this bar to view full image" yazısına tıklandığında siteniz acılıyor.

Yanıtmaca yapmanız doğru değil, şahsen resmi büyütmek için tıkladım istediğim dışı sitenize yönlendirildim,
Forum kurallarını tam olarak bilmiyorum fakat yaptığınızın yasak olması gerek...

en kısa sürede kaldırmanızı rica ediyorum...

yazıya tıkladığında büyütüyor sadece siz resme tıklıyorsunuz sanırım?

Diegoche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Click this bar to view full image" yazısına tıklandığında siteniz acılıyor.

Yanıtmaca yapmanız doğru değil, şahsen resmi büyütmek için tıkladım istediğim dışı sitenize yönlendirildim,
Forum kurallarını tam olarak bilmiyorum fakat yaptığınızın yasak olması gerek...

en kısa sürede kaldırmanızı rica ediyorum...

Click this bar to view full image yazısını ben koymadım ki oraya tıklandığında sadece resmin büyümesi gerek . Siteden daha fazlası konuda açıklanmış biçimde siteye hit çekmeye çalışmıyorum. Girdiniz siteyede incileriniz mi döküldü acaba ?
Bir açık bulayım da eleştiri yapayım tarzı yorum.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
yazıya tıkladığında büyütüyor sadece siz resme tıklıyorsunuz sanırım?

Her zamanki gibi yazıya tıklıyorum ve resim büyümüyor, siteye giriyor...
Benim bilgisayarımda sorun olabilir.

Click this bar to view full image yazısını ben koymadım ki oraya tıklandığında sadece resmin büyümesi gerek . Siteden daha fazlası konuda açıklanmış biçimde siteye hit çekmeye çalışmıyorum. Girdiniz siteyede incileriniz mi döküldü acaba ?
Bir açık bulayım da eleştiri yapayım tarzı yorum.

Haklısınız normal şartalarda yazıyı siz koymuyorsunuz, otomatik olarak koyuluyor...
Tıkladığımda sizin sitenize gitmesi sizin koyduğunuzu düşündürdü.

Kusura bakmayın bilgisayarın hatası olabilir, inanmamanız durumunda ekran görüntüsüde yükleyebilirim...

Diegoche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli değil yanlış anlaşılma olabilir ama bu konularda uyarı açısından pm göndermeniz daha doğru olur kanaatindeyim. Sonuçta bir satış konusu.

Organik hit satışı devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi