İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Organik hit V2 Geliştirilmiş özellikler ile tekrar hizmetinizde

osii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Organik hit projemiz yeni sistemle tekrar hayata geçmiştir

organik.jpg

Bilindiği üzere şu konuda organik hitin amacı ve kullanım şeklini ayrıntılı bir şekilde açıklamıştık.
Ciddi ilgilenenler vermiş olduğum linkten gerekli bilgileri elde edebilirler.
İyinet'te en eski webmaster sitesi oldugundan konumun burdada olmasını istedim.

1. Yinede kısa bir şekilde açıklamak gerekirse ;
  2. Organik hit seo amaçlı kullanılan bir sistemdir.Seçtiğiniz kelimelerden size google kaynaklı organik hit sağlayan bir sistemdir.
  3. Sıralamadaki yerinden ve alexa değerinden şikayet edenler için bulunmaz bir fırsattır.
  4. Belli kelimelerden sıralamadaki yerinizi ve alexa değerinizi yükseltir.

V2 ek olarak seçtiğiniz kelimeden sizi bulana kadar üst sitelerde 1 saniye durup çıkmaktadır. Eğerki sıralamanız ilk 10 da ise random olarak sizi bulabilir.

123.jpg

[HIGHLIGHT]Web site sipariş[/HIGHLIGHT]

Msn: organikhit[at]gmail.com

Bir Kaç Kullanıcı Yorumları
Test aşamasına 1 sitede ben verdim. Sistem güzel ilk kullananlar arasındayım bayağı etkisini gördüm hedef kelimedeki site 7. sırada iken 2. sıraya yerleşti kımıldamıyor zaten 1. sıradaki sitede bana ait.

Arkadaştan hit satın aldım gayet yararını görüyorum tavsiye ederim.

Bende kullanıyorun organik hit, sonuç başarılı gördüğüm kadarıyla seçtiğim kelimelerde 2-3 k arası hit alıyorum, belliki burda bir sanal zeka söz konusu normal kullanıcı davranışı var, sayfa gösterim sayıları ve sitede geçirilen süre baya arttı. Proje sahibi ve geliştiricisi arkadaşlara teşekkür ediyorum, umarım uzun zaman sorunsuz çalışırız.

ilk yarım saatten anlaşılan şey :

bu gemi yürüyor

Merhaba, benim sitemde gözlemlediklerim şunlar;
1. İlk önce alexa'da yükselmenizi sağlıyor. Organik hit gelmeden önce 406.747 sıradaydım şimdi 390.841 ve ilerlemeye devam ediyor.

2. Eğer sitenizde Adsense kullanıyorsanız gösterim aldığınız için para getiriside var, tıklama olmasada gösterimden getiri sağladı, ortalama günde 0.7$ gibi bir artış oldu.

3. Google'da üst sıraya çıkması gerekirken benim sitemde fazla çıkamadık, çok az bir oynama oldu :) google hemen çıkarmaz, yavaş yavaş çıkarız inş. :)
Benim gözlemlediklerim bunlar.

39. sayfadan 2. sayfaya :eek:

MSN'den ulaş bana bir siten daha hazır abim... Sanırım artık sürekli müşteriyim :)

Dileyen ciddi kullanıcılar ve firmalara 1 günlük demo kullanımı gönderilecektir.

Bu sistemi adını veremiyeceğim çok büyük haber siteleri ile büyük hitler göndererek çalışıyoruz ciddi kişilere ref verilir.

DEMO

ads1z24.jpg

Not: konu tartışma konusu değildir. daha önceden webmaster genel bölümüne tartışmak fikir almak için açtım konu dileyenlere oraya yazabilirler.
diğer konu tartışma konusu olduğundan silindi (tekrar tartışmaya çevirmeyin lütfen ) eğer hit alamıyanlar varsa pm ile irtibata geçsinler sistem çalışması sebebiyle gecikmistir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi