İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Organize Sanayi Bölgesi Satış Ağı Ortak Kazanç

lamokar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba ,

Kendi projemiz olan organize sanayi bölgesi satış ağı gün geçtikçe dahada ileriye gitmeyi Dürüstlük ve Güveni ön plana çıkararak başarmaktadır.
Web sitemizde yayınlanan Alım /satım taleplerinde üye olupta ürün eklemek isteyen kullanıcılarımızın tümümünün ürünleri yayınlanmamaktadır , bunun nedeni üyenin istenilen güveni temin edememesi ve web sitemizin amacı dışına çıkarmasıdır.
Bu konuyu açmamın nedeni çevrenizde üretici olupta ürettiği ürünlerini satmakta güçlük çeken yada interneti kullanarak kendi firmasını duyurmak ürünlerini web pazarina sunmak isteyen işletmelere tavsiye etmenizdir.
Web sitemizin amacı fazla ve sahte üye/ürün değil gerçek doğru üretici ve güvenilir ürün sunmaktır .
Ürettiği malı bir defa değil Her zaman satışını sağlamak isteyen üreticilere web sitemiz sonuna kadar açıktır .

Web Sitemiz ;
www.osbsa.com

Alexa Sıralaması 05/05/2011 Tarihi İtibari İle
Dünya : 4.271.026
Türkiye :30.343

Zamanınızı ayırıp Okuduğunuz için teşekkürlerimi sunarım .

Osbsa Proje Yönetmeni .
İletişim : [email protected]
Tel:+90 0212 485 76 18

lamokar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresinizi ekledim dilerseniz detaylı görüşelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5