İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ORHAN AFACAN@DAN SELAMLAR

ORHAN AFACAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1950 izmir dğ.emekli ve şiir yazıyorum selamlar:harika:

ORHAN AFACAN KİMDİR?
1950, İzmir doğumlu, emekli memurum. Evli ve iki oğlumda iki kız torunum var. TSM formatında Ertuğtul POYRAZ tarafından bestelenmiş ve bestelenmekte olan 40 sözümün ikisi marştır. Yunus, S.Celebi ve Nabi’nin yanı sıra Hz.Mevlana, M.Akif ve Necip Fazıl karması bir formatla günümüz Türkiye’si ve dünya gündemini siyası, din ve menfaat sarmalını ayni şiir içinde anlatmaya çalışıyorum. Şiirlerimin teması sevgi, milli, dini ve sosyal içerikli konu ve gözlemlerdir. 300 civarında şiirim mevcut. MUTLULUK SÖZ VERDİ adıyla müzik sitelerinde konserde icra edilen TSM -Hicaz şarkımı izleye bilirsiniz. Yakında Ertuğrul POYRAZ'ın bestelediği ve seslendirdiği şiirlerimi demo olarak stüdyo kaydı yapmayı amaçlıyoruz. NE ZAMAN SENİ GÖRSEM KÂBE deyim amatör kayıtlı şiirimi, müzik sitelerinde ayni, adla dinleye bilirsiniz. Teşekkürler.

ORHAN AFACAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ORHAN AFACAN KİMDİR?
1950, İzmir doğumlu, emekli memurum. Evli ve iki oğlumda iki kız torunum var. TSM formatında Ertuğtul POYRAZ tarafından bestelenmiş ve bestelenmekte olan 40 sözümün ikisi marştır. Yunus, S.Celebi ve Nabi’nin yanı sıra Hz.Mevlana, M.Akif ve Necip Fazıl karması bir formatla günümüz Türkiye’si ve dünya gündemini siyası, din ve menfaat sarmalını ayni şiir içinde anlatmaya çalışıyorum. Şiirlerimin teması sevgi, milli, dini ve sosyal içerikli konu ve gözlemlerdir. 300 civarında şiirim mevcut. MUTLULUK SÖZ VERDİ adıyla müzik sitelerinde konserde icra edilen TSM -Hicaz şarkımı izleye bilirsiniz. Yakında Ertuğrul POYRAZ'ın bestelediği ve seslendirdiği şiirlerimi demo olarak stüdyo kaydı yapmayı amaçlıyoruz. NE ZAMAN SENİ GÖRSEM KÂBE deyim amatör kayıtlı şiirimi, müzik sitelerinde ayni, adla dinleye bilirsiniz. Teşekkürler.

ORHAN AFACAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hoşbuldum şiirlerime ve internette BİR SABAH BAKIŞI BAK isimli TÜRK SANAT MÜZİĞİ parçama yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
youtube gibi yerlere yükleyip şiirlerinizi dinletebilirsiniz ya da sizin yüklediğiniz yerler varsa onları da konuya ekleyebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5