İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

orkut.com

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dünyanın en çok ziyaret edilen 11’nci internet sitesi olan ’orkut.com’un kurucusu ve sahibi Orkut Büyükkökten (32), erkek arkadaşı Derek Holbrook(22) ile nişanlandı.

Google’ın patronları Larry Page ve Sergey Brin’in Stanford Üniversitesi’nden yakın dostu ve çalışma arkadaşı olan Orkut Büyükkökten, ’orkut.com’u Konya Meram Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra gittiği ABD’nin Stanford Üniversitesi’nde öğrenciyken kurdu. Brezilya ve Hindistan’da en popüler internet sitesi olan Orkut Büyükkökten’in kurduğu "orkut.com" şimdi Google çatısı altında sosyal iletişim ağı olarak hizmet veriyor.

foto : http://cache.valleywag.com/assets/images/valleywag/2008/06/2466863992_963afcb6c5_o.jpg

http://valleywag.com/5017414/in-a-w...erek-and-orkut-marissa-mayers-best-boyfriends

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hehehe zaten bu devirde zengin adam hayatta olan tüm tadlardan zevkini aldığı için eninde sonunda ya dönme oluyor ya böyle oluyor boşverin gitsin :D

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alemturke katılıyorum adam her tadı almış demiş birde gaydırak olayım :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Nası yani? Bu adam ciddi ciddi bir erkekle mi nişanlanmış :S Allah'ım daha neler göreceğiz...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Çocukları nasıl olacak merak konusu doğrusu.. Sperm bankasına giderler herhalde :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hehehehe olacağıda buydu, çocuğu o yaşta Anadolu lisesinden Stanford a gönderirsen bi travma geçirmesi normal :D

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zevk ayrı bişey lanet olsun böyle zevke ama bi çeşit hastalıkta var bunun içinde. tam olarak araştırmadım ama hastalıkları onları o zevke itiyor. ekşi sözlük sahibide geçen aylarda hollandada gay evliliği yapmıştı.

hepsine lanet olsun diyorum tedavi olsunlar ...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ekşisözlük'ün sahibi değil, yazarlarıydı onlar. Ssg homoseksüel değil bildiğim kadarıyla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5