İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortak Aranıyor!

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elinde güzel bir proje olan, ancak bunu kodlama ve/veya kodlatma imkanına sahip olmayan, editöryal bilgisi kuvvetli arkadaşlara bir teklifim var..
Teklif basit;
Şayet anlaşırsak projenizi ben hazırlıyorum. Sonrasında bir alan adı belirleniyor ve site yayına başlıyor. Ben işim/işlerim dolayısıyla site ile ilgilenemeyeceğimden tüm içerikten siz sorumlu oluyorsunuz. Her türlü masrafları birlikte karşılamak kaydıyla ortak oluyoruz. Sonrasında gelirlerde ona göre paylaşılıyor. İsteyen arkadaşlarla karşılıklı sözleşmede imzalanabilir.
İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
NOT: Benim yaklaşık 8-10 projem bu şekilde mevcut, ancak ilgilenebileceğimden emin olamadığımdan projeler askıda.
İletişim bilgileri için Özel Mesaj yolayabilirsiniz..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
projelerı pm olarak alabılımıyım + kodlamada ve grafıksel tasrımlarda marez calıntı ozneti varmı

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
projelerini bende pm olarak alabilirim projelerine içerik vs. ile ilgilenebilirim ( yönetim ) kodlama bilgim fln yok !

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
projelerı pm olarak alabılımıyım + kodlamada ve grafıksel tasrımlarda marez calıntı ozneti varmı
öncelikle kodlamalar henbüz yapılmadı. Zaten belirttiğim ilgi meselesinde konu kilitlendiğinden.
Bir diğer mesele de herkez benim projelerim ile ilgilenmiş, kimse benim şu şekilde projem var dememiş. Evet kendi projelerimide sizinle paylaşmak isterim fakat kimsenin bir projesi olmaması garip..
projelerim ile ilgilenenlerin bilhassa projeleri olanların zahmet edip Özel Mesaj yollamalarını bekliyorum..

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
AB Hibe programına proje ortakları aranıyor

Geleceğin İnternet Projeleri hibe programına proje ortakları aranmaktadır.

AB tarafından açıklanan Geleceğin İnternet Projeleri hibe programının amacı hakkında bilgiyi http://www.euhibe.com/?p=184 adresinden alabilirsiniz. Bu hibe programına proje yazımı gerçekleştirilecektir. Projenin uygulama kısmı için proje ortaklarından aranan özellikler ;
Web master
Grafiker
Programcı
Sistem analisti
Sistem güvenlik uzmanı
Seo uzmanı
Network uzmanı
Ve bilişim konusunda uzman diğer
Reklam ve tanıtım uzmanları
Çevirmen
Analist uzmanı

Proje ortağı olmak isteyen arkadaşlar kendileri ve çalışmaları ile ilgili bilgiyi [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. Proje ile ilgili bilgi projeye kabul edilen arkadaşlara bildirilecektir.
Projenin uygulama yazımı ile ilgi katılımcı ortaklara hibe çıkmadığı sürece ödeme yapılmayacaktır. Hibe bütçe tutarı 21.000.000 € dur. Katılımcı proje ortaklara projede yer aldıkları oranda %5 ile %30 arasında değişen oranlarda hak sahibi olma imkanı tanınacaktır.

Proje güvenliği nedeni ile yazılım ile ilgili görev alan arkadaşlar sadece kendilerinden istenen modül ile yazılım yapacaklar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5