İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortak arıyorum! hemde inanılmaz bir teklifle!

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web server alıcam, ortak arıyorum.

arkadaşlar, işin açıkcası şuanda server'imiz aktif ve alınmış durumda. ama, ortaklıktan çıkan (yani ortaklık kurallarına bağlı kalmayan) ortaklarımızın yerine Windows 2003 platformlu web sunucumuzda bizlere ortak arıyorum!

Arkadaşlar isterseniz ben önce, server ve özelliklerinden bahsedeyim.
Makina; Win2003 Enterprise server kurulu bir makina.
İşlemci; Dual Xeon 2.8 GHz işlemci mimarisini kullanmakta,
Makina'da 2048 MB RAM ECC Registered Ram mevcut. Cisco PIX 501 firewall desteği mevcuttur. Plesk with PowerPack (Unlimited Domains) lisanslıdır. Dedicated Microsoft SQL Server 2000 server kuruludur, ve makina'da php, php3, php4, asp, asp.net, cfm, wml gibi destekler vardır.

Sunucu şuanda 5 günde bir yedeklenmekte. Aylık 3000 gb band genişliğine sahiptir.

Makina üzerinde FSO'lar açık fakat; FSO'lar permissinons'lar ile kısıtlanmıştır. Bundaki amacım da, bir başka müşterinin, bir başka müşteri'nin dizinine dalmamasıdır.

Asp Tear v1.5
String Concentration
ISO8601 Component
MD5DLL Encryption
AspJpeg v1.5
ASP/Barcode v1.0
Imager Resizer v2.0
Cdonts
AspEmail
Dundas Mailer
AspPing
ZBit zip-unzip component
AspUpload
Dundas Upload
ve JMAIL components'ları kuruludur.

Mail server olarak Mail Enable kullanılmakta, antivirüs ve spam korumasını Norton'a ait Norton Corprate Edition ile sağlamaktayım.

Şimdi gelelim ortağıma vereceğim paya;
Ortak olacak kişi ayda 50 YTL verecek. Bu 50 ytl karşılığında ise benden;
10 GB Alan
Limitsiz (Limit Koymuyorum ama Maksimum 1000 Gb!) Band Genisligi,
En Fazla 2000 Site Tanimlama Hakki,
Mail, Subdomain konusunda da limit koymamaktayim. MYSQL ve MSSQL sayisi ise 5000'dir.

5 Gunluk yedekleme periyodunda verilerinin 5 GB'lık bölümü yedeklenecektir.
Ayrıca; ortaklık 3 ay boyunca devam ederse; ortağımın sitesine (host satıyorsa oraya, mp3 vb. ise oraya yani kendi sitesine!) SSL sertifikası kuracağım!

Evet, benden bu kadar. Teklifim ile ilgilenen arkadaşlarım olursa, benimle [email protected] msn adresinden iletişime geçebilirler.

Ancak; son olarak kendim hakkında bilgi vermek istiyorum. Denizli'liyim. MCP ve Cisco'ya ait Network Uzmanı sertifikalarım mevcut. Daha iyi görüşebilmek için dilerseniz msn'ime gelin.
[email protected]

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz (Limit Koymuyorum ama Maksimum 1000 Gb!)

editle istersen bu bölümü.

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, 2 kişi! evet 2 kişi daha gelsin! mavionline; msn'in offline kardiş! 25 milyona çok acil cıkıstım sunucuda! gelin size 20 gb alan vereyim!!!!

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 milyona ne alacağız?
yani özellikler ne 25 milyona bize düşen?

yazarsan katılabilrim belki..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sözler bana hiç yabancı gelmiyor birde msn adresi freedsb ye benziyor :)

D

Dms

Misafir
Valla burda spam yapıp ozel mesaj ile bu konunun basligini gonderen bir insanla ihtiyacım olsada ortak olmam..
Mutlaka okumalısın yazmıssın bana yazdigin ozel mesajda. Ben Okumanın yanında extra'dan birde yazdım..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dms' Alıntı:
Valla burda spam yapıp ozel mesaj ile bu konunun basligini gonderen bir insanla ihtiyacım olsada ortak olmam..
Mutlaka okumalısın yazmıssın bana yazdigin ozel mesajda. Ben Okumanın yanında extra'dan birde yazdım..
al benden de o kadar arki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5