İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortak heyecan-görevler alarak kazanç

cyberrx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1:Kapı Kapı Dolaşıp Satış pazarlama yok..
2:Üye Peşinde Koşmak Yok
3:Sürekli Ürün Satın Almak Yok
4:Kazançlar her Ayın 15 inde Banka Hesaplarınıza Ödeniyor
5:Çalışma Saatlerinizi Kendiniz Belirliyorsunuz
6.İşe Girdiğiniz Anda Kazanm...aya Başlayabiliyorsunuz
7:Her Konuda Sürekli Eğitim Alabiliyorsunuz
8:Sürekli destekle kısa zamanda yüksek gelir imkanı
9:Her Meslek Grubu bizimle calısabilir
10:Evden internet üzerinden calısma imkanı
11:Günde 2 veya 3 saat calısarak ayda 1000tl ile 2000tl kazanc
12:Fuultime ayda 5000tl ve üzeri gelir imkanı
İşi Tüm Detayları İle İncelemek İçin Linke Tıklayabilirsiniz..http://gorevmarketing.com/isbasvuru_hat6?pid=4f19a9ad318f1
Success Group Yetenek Bazlı Kazanc Projesi

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Günümüzde hayat kadınları bile günde 2/3 saat çalışıp o parayı kazanamıyorlar. Bence, ümit tacirliğine farklı bir bakış açısı bu tür organizasyonlar...

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde 2 sene çalıştım. Harika bir sistem ama başındaki Metin Nitin dolandırıcıdır :)

Eğer Direk Metin Nitim in hattındaysanız sizi bir yere kadar ondan bundan çaldığı üyelerle yükseltir. Müdür olduktan sonra bir üye bile kayıt edemezsiniz. Artık hepsi Metin Nitim in yeni hatlarına gidecektir.

Daha bir sürü dalaveresi var ama burdan ispat gösterenmiyeceğim için yazmıyorum.

Eğer bu işi gerçekten yaparım diyen varsa Metin Nitim den ayrılma başka grupları seçebilir. Özellikle Hülya Biçer Hanım efendinin Yeni Nesil Kazanç grubu dört dört lüktür.

Kendim de Metin den Ayrılıp Hülya Hanım ın grubuna geçtim. Arkadaşın başlığını iyice baltalamamak adına link vermiyorum.

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 2-3 saat çalışarak o paraları kazanamazsınız. Ümit tacirlerine kanmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5