İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortak(lar) aranıyor.. buyuk bir proje..

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

büyük bir web sayfası -siteler zinciri- oluşturmayı düşünüyorum.
mümkünse daha önceden benzeri yapılmamış bir içerik ile (en azından türkiyede)..
yani bir ilk olsun istiyorum.. böyle olunca bu işin en iyi bir ekip çalışması ile olabileceginin kanaatindeyim.

bu işe zaman ayırabilecek web programlama bilgisi olan ve design konusunda kendisini geliştirmiş arkadaşlar arıyorum. ve mutlaka istanbul içinden olması gerekiyor katılmayı düşünen arkadaşların lakin bu iş sadece sanal ortamda yürümez..

ben kendim php ve mySQL biliyorum. önerilerinizi bekliyorum ve bu ekibe katılmak isteyen arkadaşlardan haber bekliyorum.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ozel mesajlasmanin engellendigi bir sitede sana ulasmamis icin verdigin bunca secenek bu olay hakkinda ne kadar ciddi oldugunu gosteriyor umarim basarili olursun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5