İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortak stormpay sorunu

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tahminim birçoğumuz aynı durumdayız, ben strompaye durmadan kredi kartımdan para yatırıyorum , ancak çek olayı nedeniyle bir türlü para çekmeği göze alamıyorum ve böylelikle durmadan cepten yiyerek daha fazla yatırım yapıyorum. paranın bir kısmını çekmek isteyen mutlaka vardır, debit kartı olan bir vardı acaba o veya bir başkası komisyonla paralarımız bozabilir mi bozarsa kaça bozar?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 şubattan itibaren 30 dolar karşılığı debit kart hizmetini tekrar yanına soakacaklarmış. Ben almayı düşünüyorum.

Debit kart olduktan sonra komisyon falanda almama gerek kalmaz, biraz beklersen ben yardımcı olmaya çalışırım sana.

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stormpay hesabınızdaki parayı bozdurmak isteyenlere yardımcı olabilirim, debitcardım oldugu için yaklaşık bir gunu alıyor bu işlem.

İlgilenenler pm gönderebilir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
directx ozaman sana şu soruyu yöneltelim... bildigim kadarıyla uluslar arası kartlar kullanılırken para çekilen atmler bi komisyon alıyor bi ücret kesiyor bilgim doğrumu yoksa stormpay hesabındaki parayı 1e1 çekebiliyormuyuz?

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet uluslar arası (canada ve usa hariç) atmlerden para çekerken 3.5$ çektiğim atm ye para ödüyorum ayrıca debit karta para transfer işlemlerinde 3$ gibi minik bir rakam daha ödüyorum.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$>>>tl işlemi nasıl oluyor atmden dolar çekemiceğine göre atm anlık kurdan hesaplayıp tl mi ödüyor?

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle gerçekleşiyor atm o andaki kurdan yararlanıp paranı ytl ye çeviriyor veya günümüzde döviz olarak çekebileceğin atmlerde mevcut, tercih senin ister ytl çek ister döviz ;)

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admin bu konuda yardımcı oluyor sanırım.
yapışkan bi konu yollamış. paypal <---> YTL adında..

pardon arkadaşlar. bu paypalmış..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Stormpay icin de istek aldim, belki bunuda cevrim listeme ekleyebilirim.
Genelde bozdurma ihtiyaci duydugunuz meblaglar ne kadar?

A

AnxiouS

Misafir
Eyer netiba almazsam 1000 üzerinde bozucam sanırım. Forumda bu işe yuksek para yatıranlar mevcut sen gir :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
AnxiouS' Alıntı:
Eyer netiba almazsam 1000 üzerinde bozucam sanırım. Forumda bu işe yuksek para yatıranlar mevcut sen gir :)

2 soru:
1. 1000 dedigin USD (amerikan dolari) mi?
2. NETIBA nedir? (konuyu dagitmak istemem, cevap vermeseniz de olur)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
2 soru:

2. NETIBA nedir? (konuyu dagitmak istemem, cevap vermeseniz de olur)

dear admin,

netiba, stormpayin hemen hemen her türlü para girişinden olan kesintileri yarı yarıya indirmeye yarayan birtür sertifika.

neden netiba gerekiyor,

stormpay senin netdeki gercek kimliğini bilmek istiyor, eskiden bu iisi cc ile yapıyorlardı ancak problemler yasayınca, netiba adında 3..parti bi kurulusa bunu devrettiler.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
drstranger' Alıntı:
dear admin,

netiba, stormpayin hemen hemen her türlü para girişinden olan kesintileri yarı yarıya indirmeye yarayan birtür sertifika.

neden netiba gerekiyor,

stormpay senin netdeki gercek kimliğini bilmek istiyor, eskiden bu iisi cc ile yapıyorlardı ancak problemler yasayınca, netiba adında 3..parti bi kurulusa bunu devrettiler.

Thanks dear drstranger :)
Simdi anlasildi, bende bizim webmasterlar durduk yerde sitelerini sertifikalatmaz diyordum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Stormpay hesabi actim sonunda.
Bu sisteme yeni oldugum icin deneme amacli bir aktarim yapmak isterseniz hesabim [email protected]
Transfer islemi gerceklestirildikten sonra paypal yada YTL cevrimi yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5