İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortaklık Başlatacağız, Öneri ve Görüşlerinizi Bekliyorum..

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar merhaba şimdi biz bi site açıyoruz ve üye yapma başına 100.000 TL vermeyi düşünüyoruz...
Kaç kişi katılmak ister?
site arkadaslık sitesi olacak yani randevum daki ortaklık gibi bişey olacak..
görüşlerinizi bekliyorum iyi çalışmalar.
ayrıca sitenizin olmasınada gerek olmuyacak.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 üye diyorsun yani :) legalparalıyız diyosun :)
ama randevum daki oran gibi bizdede oran olacak site sahiplerine. ama %15 falan degil birazdaha az :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Parali uyelikten bahsetmedigin icin, hatani gosterecek bir tutardi. Parali uyelikse tekrar dusunsun uyeler.:)

G

Gencadam

Misafir
100.000 TL çok büyük bir miktar. Bunun altından kalkabileceğinizi düşünüyorsanız katılmayan çıkmaz zannediyorum ki. Mimlenmiş Türk sponsorları gibi olmasın da sonu.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok paralı üye başına degil yapılan üye başına verilecek.
şuan işde araştırıyorum piyasayı tam kafamda oluşmadı proje ama ödeme yapılacak mutlaka :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Parali uye basina yapmiyorsan, Forumdaki bircok arkadasa daha gunluk 50 YTL'den baslayan odemeler yapacaksin demektir :)

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger paralı uyelik yapmazsan oldukca fazla fake uye ile karsılasabilirsin bilgine..

( kimse ustune alınmasın ben genel icin soyluyorum )

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fakelere karşı önlem alınacak. zaten site arkadaslık sitesi olacagı için üyelik tamamlanmadan önce 2 kez kontrolden geçecek. birisi mail ile kullanıcının aktivitesi ikinci admin onayı.
elini kolunu sallayan fake falan yapamıyacak no merak :)
önerin içinde teşekkür ederim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cReSPo' Alıntı:

Sozumu yalnis anlama da bu gulusun artilda sinsilik var gibi gorunuyor bir kac kez daha gordum bu gulusu ve bunu yapan turk sponsoru onlar soyle yaptilar

-------------------
Ben gunde 500 uye gonderiyorum
o bunlarin sadece 100 tanesini benim gonderdigimi gosteriyor
400 uyenin refererine direk gelmis damgasi koyuyor
webmasterler gunluk belli bir kota ayiriyor yani o kotanin ustune istesede cikamiyor.
Buda su demek oluyor ne kadar cok yollarsan yolla gunde 10 YTL alirsin.
( belki 5 belki 20 bu sitenin sahibine bagli )
------------------

Acaba sende mi boyle birsey dusunuyorsun yoksa ?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fake degil Crespo. Mp3, Hafif eg-zotik, eg-zotik ..vs bu tarz sitelerden cok kolay uye saglanabilir. Teknik manada alt yapiniz bittikten sonra piyasayi cok iyi inceleyin. Saka ile karisik mesajlassakta , konuyu ciddiye gidiyor. Ya sen batarsin su anki gorunumde, Yada bildik Turk sponsorlardan olup hayir dua alirsin odeme alinmadiginda.

W

w0w

Misafir
50den fazla kazanırım günde. Para kazanmayacağın birşey için para ödeme benden tavsiye ;)

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernal, yok sinsilik falan yok vallaha yok :) kaç üye yaptıysan odur yani... azı çogu olmaz. ama dedigim gibi üyeler bizim tarafımızdan onaylanınca olacak bu olay.

ya batacaz ya çıkacaz meselesi :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

Yani siz onay vermeden bize para yazmayacak oyle mi. Burda da yine bir is var. Ben bugun 1000 uye gonderdim sen bunlardan 50 tanesini onaylamis gibi gosterebilirsin. 1 hafta sonra da direk uye olmus gibi onaylarsin. yine yanan biz oluruz.

Kusura bakma webmasteriz hepimiz her alternatifi degerlendiriyoruz. Degerlendirmemiz gerekiyor cunku boyle yapanlar cok oldu. Birak turkleri yabancilar bile oldu. ornek updated. Bizim istatistiklere gore gunde 1000-1100 tekil gonderirken onlar 45-50 sayiyorlardi ...

Iyi calismalar...

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla inanıp inanmamak sizin elinizde arkadaslar. şuan randevum saymıyor diyebilecek adam varmı aramızda? bence yok... ????.com saymıyor diyen adamda olmuyacak. mesele para ödememek degil. yaptıgın üyeyi saymamak hiç degil. sadece bu iş için para ayırdık ve siteyi bir an önce büyütmek istiyoruz... senin siten eger eg-zotik bir site ise ve yolladıgın üyeler sapık sapık resimler koyacaksa ya da sadece kız aramaya gelecekse ben bunu neden onaylıyım ki? zaten ortak panelinde hersey ayrıntılı olarak görünecek. mesela kaç kez banner gösterilmiş kaç kez tıklanmış kaç üye başvurusu yapılmış kaçı kabul görmüş kaçı kabul edilmemiş kaçı onay bekliyor hersey görünecek. dedigim gibi 100 üye yaptıysan 50 si kabul edildiyse 50 x 0,10 YTL hesap böyle tutulacak.. sanırım gayet açıklayıcı bir metin yazdım. bundan sonra yorumlarınızı bu metni okumadan yapmayın.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bizim webmasterler herseyin altında bi sinsilik olmasını bekliyorlar bi gülüş yaptık neler çıkardınız :) aslında ben bu mesajları yazmamış olsaydım ve sitede ortaklık olsaydı yani foruma üye olmadan ortaklık açsaydım. kimse sesini çıkarmadan üye olacaktı :) ama neysee gülen bir insan neden ciddiye alınmaz bunu anlıyamıyorum. ben bakacazz diye üye olmayan kalmaz denildigi için dedim.
neyse arkadaslar şimdilik gitmem gerekiyor, önerileri ve görüşlerinizi yarın okuyup cevaplamaya çalışacagım. iyi çalışmalar.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye başına ödeme yapmanı kesinlikle tavsiye etmem.
sen her ne kadar altında kalkarım bütçe var desende, inan kalkamayacaksın, ve karşılıklı olarak güven sarsılmaya başlayacak, düzgün iş yapmayanın yanında yapanlarda yanacak...vs

eğer ortalık yapacaksan mutlaka paralı üye için komisyon ver...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gulusunun altinda sinsilik aramadim aslinda olabilecek olasiliklari degerlendirdikki sende acikladin yeteri kadari ile. Ama soyle bir sorun cikiyor. atiyorum sitem eg-zotik site gonderdigim kisi uye olur olmaz resim eklemeyecektir. veya uye olur olmaz bir ton kiz aratip hepsine mesaj gondermeyecektir ( bu zor bir ihtimal ama :) ) yani oyle siteler var ki kiminin sitesine sadece erkekler giriyor kiminin sitesine herkes giriyor. kiminin sitesine 18-19 yasindakiler giriyor kiminin kine 35-40 yasindakiler. bunu kisitlamak dogru olmaz bence ama su var ki mutlaka ama mutlaka erkek uyeler bayan uyelerden daha cok olacaktir. Neden diyecek olursan kiz arkadasi olan erkek arkadaslik sitelerine uye olurken cok az kiz erkek arkadasi oldugu halde arkadaslik sitesine uye oluyor. oda bir tane buldugunda o siteden pek girmiyor. buda bayan uyenin azligina neden oluyor. Degerlendirmek senin elinde.

Eger guzel birsey yaparsan ve odemesini de aksatmazsan neden olmasin neden uye olmayalim neden biz kazanip sana da kazandirmayalim ... Valla kazandiktan sonra sende kazan kimin umrunda :) burdaki cogu kisi boyle dusunur. ben hak ettigimi kazanayim da sen istersen trilyonlar kazan. yeter ki benim hak ettigim kazandigim parayi bana ode. diye dusunur. ...

Iyi calismalar.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha proje tam kafamda belirmedi ama yawas yawas oluşuyor işde ama ödeme yapılacak bende bu internette çok site gördüm dolarları yollamıyan çekleri karşılıksız çıkan o yüzden öyle bir şey yapmam.
ama kullanım sözleşmesi ne olur daha tam bende bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5