İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortaklik teklifi.

E

ekdns.com

Misafir
merhaba arkadaslar.

benim web, grafik, animasyon, cd, katalog, dergi tasarim, tekstil ve promosyon konularini iceren bir projem var. suan hala yapilandirmak ile ugrasiyorum. cesitlide projelerim var bunlarida yavas yavas gerceklestirme asamasindayim. sitelerimi barindirabilecegim bir linux sunucuya ihtiyacim var ve sunucudan herhangi bir gelir beklemiyorum, ihtiyaclarimi karsilasin yeter. reseller dusunmedim kendi sunucum olsun istiyorum yeterli derecede linux bilgim var acikcasi birazda kendimi gelistirmek istiyorum. benim gibi dusunen bir arkadas daha ariyorum. eger bulursam 1 sunucu kiraliyip beraber kullanma ve odeme yapmak istiyorum (kendi sunucusu olan bir arkadas da olabilir), ortaklik amacim odemeyi yarisina dusurmek cunki bir sunucu ihtiyaclarimin fazlasinida verebilir, diger arkadas icinde oyle tabiiki, onunda bu tur ihtiyaclarini fazlasiyla karsiliyacagini umuyorum ve bu nedenle boyle bir ortaklik teklifi yapiyorum. ortaklik teklifim sadece sunucu icindir. saglam bir ortak ariyorum ilgilenen arkadaslarla gorusebiliriz asagidada bililerim mevcut. konu gorus, oneri, yorumlara aciktir. simdiden ilginiz ve sayginiz icin tesekkur ederim.
(onemli: projelerim uzun sureli projelerdir. ortak olacak arkadasin projeleri de uzun olmalidir. yani sunucu surekli acik kalacak en az 12ay bilginiz olsun)

isim : Murat SARMAN
Adres : Merkez mah. atatürk cad. esenler köşe A/1 Bağcılar/İST
tel : 0212 461 37 37

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5