İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortaklık Üzerine Template Klubü ... - Türkiye -

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Datagrup; proje düşünsel olarak güzel fakat işte işin ilk etapta maliyeti olduğunu düşünüyorum, benimde freelance olarak çalışan webmasterler için bir projem vardı ama sadece düşünmekte kaldım zaman bulamamaktan dolayı... Söylediğin projedeyse keşke olsa dediğin gibi, ilk etapta bir maliyet çıkacaktır mutlaka, mesela ben o projenin yönetiminde olsaydım webmaster ve grafikerleri harekete geçirmek için hazırlanan çalışmaları satış garantisi altına alırdım, örneğin 3 ayda satılmayan ürün için ödeme yapıp templatenin kullanım haklarının sisteme devredilmesini sağlardım...
Bu durumda yapılan çalışmaların değerlendirilmesi için ayrı bir çalışma gerekecektir, özgünlük ve işlevsellik bakımından... Yani site şunu düşünecek ben bu çalışmayı satabilirmiyim satamazmıyım, satarım dediklerinide söylediğim garanti altında alırsa webmasterlerin kafalarındaki kuşkuları kaldırıp harekete geçireceği kanısındayım...
Tabi bu iş ciddi kişilerin bir araya gelip oturup konuşması ile olacak bir iş forumda düşünce olarak bir birliktelik kurulsa bile burada kalacaktır, ama projeyi kuran yada finanse eden kişilerin bir miktar harcamaları ile proje yola çıkar diye düşünüyorum...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet inş. ben de az çok çakarım template olayından ps bilgim vardır ki ben kendimi yeterli görmüyorum hobim benim ama niceleri var forumlarda özellikle grafik forumlarında mesela bize takılan bir webmaster vardı turx.com diye sitesi var adı ensar yanar erzurumluydu sanırım adam episode dergisine kapak oldu 3d de üzerine yok gibi free bsd şeytanını modelleyen adam öyle kişilere ulaşırsan veya bizlere sana seve seve yardımcı oluruz veya aracı oluruz.. Allah yolunu açık etsin kardeşim...

turx.com'u incledim. bu arkadaş gerçekten grafik olayını aşmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5