İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortalık gene spamcı süper zekalarla doldu

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar

bana son günlerde [email protected] ve [email protected] adreslerinden spam mailler gelmeye başladı.

spamı yolladıkları mail adresi ulas(@)turkcebilgi.net . bu mail adresi bir tek http://www.turkcebilgi.net/component/option,com_contact/Itemid,33/ sayfasında bulunuyordu. bu sayfadaki mail adresleri spam koruması için direkt olarak sayfaya yazdırılmıyor .

sayfaya gidip mail adresini sayfanın kaynak kodunda ararsanız olmadığını göreceksiniz.

peki mail adresini nasıl buldu diye düşünürken buldum . (KEREM YILMAZ veya oyuncutayfasi.org artık her ne b*ksa) bu şahıs mail adresini elle eklemiştir .

muhtemelen bu süper zeka bu forumun veya r10.net in üyesidir ?

ALLAH BELANI VERSİN!

yalnızca bunu söylüyorum . seni allah'a havale ediyorum !

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana hergün 5 mail hesabıma 10'larca spam mail geliyor, artık adamların kullandıkları kriptolamayı çözmek üzereyim.
Hatta bazen spam mailler geciktiği zaman bi sorun mu var diye endişelenirken çok geçmeden merakımı gideriyorlar.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bela anmak iyi değildir. Döner dolaşır seni bulur.

Merhabalar

bana son günlerde [email protected] ve [email protected] adreslerinden spam mailler gelmeye başladı.

spamı yolladıkları mail adresi ulas(@)turkcebilgi.net . bu mail adresi bir tek http://www.turkcebilgi.net/component/option,com_contact/Itemid,33/ sayfasında bulunuyordu. bu sayfadaki mail adresleri spam koruması için direkt olarak sayfaya yazdırılmıyor .

sayfaya gidip mail adresini sayfanın kaynak kodunda ararsanız olmadığını göreceksiniz.

peki mail adresini nasıl buldu diye düşünürken buldum . (KEREM YILMAZ veya oyuncutayfasi.org artık her ne b*ksa) bu şahıs mail adresini elle eklemiştir .

muhtemelen bu süper zeka bu forumun veya r10.net in üyesidir ?

ALLAH BELANI VERSİN!

yalnızca bunu söylüyorum . seni allah'a havale ediyorum !

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bela anmak iyi değildir. Döner dolaşır seni bulur.

aferin kerem . iyiki spam yapıyorsun . sen spamcılığın kralı olacak adamsın :D . sen ne mükemmel adamsın öyle . ne de güzel spam yapıyorsun.:D

istediğin buydu herhalde ? spamcılara aferin diyorsun :mad: spamcılara da prim yaptırmanın , onların avukatlığının gereği yok

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece gerçekten bahsettim. Bela anmanın iyi birşey olmadığınından söz ettim. Spamcıları destekler bir mesajıma rastladınız mı ? Veya spam yaptığıma dair bir mesaj aldınız mı benden ? Bu forumda çok rastladım yargısız infaza şikayetlere ispiyonlara. Onun için çok şaşırmadım ve yadırgamıyorum sizi.

Ayrıca,

Her spam mail alındığı zaman başkım mı açmak lazım. Zaten forum bir sürü gereksiz başlık ile dolu. Mail adresinizi yazdığınız yere dikkat ederseniz spam falan gelmez. 6 senedir aynı maili kullanıyorum ve günde 10 taneden fazla spam gelmiyor. Heö buraya spam yazan adımı afişe ettiğin zaman birdaha göndermeyecek mi zannediyorsun sen ?

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam maillerden rahatsız oluyorsanız gönderen ip den hosting firmasına ulaşın. Yabancı firmalar bu konuda çok hassas hemen hosting hesabını açmamak üzere askıya alıyolar. İki kez başıma geldide ordan biliyom sonuncuda ise komikti firma(hosteasier) spam yapmıycana sözverirsen hesabını açarız dediler bende I promise you dedim :)
Uzattım galiba ama sadece paylaşmak istemiştim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5