İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortalık Karıstı Cok Muthiş Ve Beklenen Fenerbahce İtirafları Suan Star TV de

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortalık Karıstı Cok Muthiş Ve Beklenen Fenerbahce İtirafları Suan Star TV de arkadaslar olayları hayretle ızlıyorum lutfen acın bakınız ben bı yorum yapmıcam sızden yorum beklıyorum

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayretle izlenecek bişey yok sanki bilinmiyormuydu şikelerin oldugu adam televizyona çıkıncamı şaşırdınız.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanıtları hayretle ızlıyorum adam ben cep telefonu kullanmayı bılmem dedı kanıtlara bak

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BU ADAMI KESİN SUSTURACAKLAR!
Tahminim bu adamın gözünü çok fena korkutacaklar ve bütün iddiaları geri alacak.

Serhat Ulueren de PASSAT'a binmediği için her an topuklardan kurşun alabilir..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaray maçından önce olması ilginç ayrıca aziz yıldırımla arası iyiyken sorun yok şimdi yok o oldu bu oldu diyor reklam kokuyor bunlar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ATV'de Santra programindan ozet alinti:

Bu sahis Ahmet cakar'la program sunucusu ersin'in yanina geliyor. Ben fenerbahceye cok giren cikan biriyim, elimdeki bazi belgeleri sakiz gibi uzatip istedigim yere cekerek birseyler aciklamak istiyorum ekranda, bunun karsiliginda bana 10.000 euro + esime kizima hollanda ucak bileti (oradan da guney kibris larnakaya kacacagiz) istiyorum diyor. Ahmet Cakar ve Ersin kabul etmiyorlar. Kazim Kanat ise gordugu an bunu 30 senedir taniyorum dolandirici adi bir adam deyip konusmuyor bile :)

Bu isin diger bir boyutu.

Ayrica telegol gibi gudik bir programda sunucu-serhat , iyi polis - kotu polis ikilemesini cok iyi becermis. Federasyon baskan vekilinin gece 3'de arayip, biz ilgilenecegiz demesi (kanitlari gordun mu basvuru var mi, noluyor gece yarisi demezler mi adama) isin daha da ilginc taraflari. Yaklasan federasyon secimleri ve Fenerbahce'nin federasyon karsiti tutumu soru isareti.

Fenerbahce para yedirmistir bazi kluplere, hala da yediriyordur(diger buyuk klupler gibi), ama bunu ispat etmeye kimsenin gucu yetmez bence, cunku boyle kaypak gerizekali adamlar araciligiyla yapilmaz bu isler.

Ortaligi bulandirmak icin yapilan birseyden ote degil.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamın sunduğu her delil fos çıtı. Atv deki programı izlediyseniz. adamın dolandırıcı olduğunu çözersiniz. bekleyip göreces bakalım. kim ak kim kara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5