İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Orumcek.org?

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bakıyorum PauLShark den başkası iyi bir proje soylemiyor eniyisi adı üstünde örümcek sende aram motoru yap sanmaki örümcek felan ile ilgi li blog kurma 1 dk girer cıkar
maddı durumun vara kıy parana arama motoruyla ugras

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
hah iste bu olabilir.
saygin webmaster forumlarindan son satis konulari yarismalar v.b gibi bilgiler guncel olarak gosterilebilir genis bi sekilde, daha fazla nasil genisletilebilir bu fikir?
ve bi script kullanilabilinir mi ya da script mi yazdirmali..

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Lanet benim aklıma geleni net bir şekilde sana açıklayım.

Müşteri ve memnuniyet ilişkisi.

Webmaster ve müşteri hakkında iki grup olur.

Yenilikler, kampanyalar, projeler v.s v.s bu sitede yer alır. Sadece müşteri çekmek için değil. Genel sitelerin yaptığı projelere destek sağlamak amacıyla da kullanılabilir domain. Bunun yanında webmasterlere wmaracı gibi bir hizmet sunarsın. Ayrıca müşteri memnuniyetine göre sitelere + - puan verebilirsin. İmleme de yanına oturdu mu off..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Aynen öyle. Bence tutulabilir bir proje özellikle bunun yanında sunucu tarama ve backlink pr gibi hizmetlerde verirsen off..

Abi webmasterlere özel sosyal ağ var mı? Yok şuan TR'de benim bildiğim :)
ah be abi :/ yandı gülüm keten helvam :(

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Üstad binbir türlü sağlık sitesi vardı? Ben naptım Lider oldum. Sen neden olmayasın? Önemli olan olmak değil, en iyi en etkili şekilde olmak.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
boşverin ya ne yapacaksınız sosyal wm ağını...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Şimdi wm sosyal ağ projesi depresan arkadaşımıza ait, ama bizim bambaşka birşey yapmamız lazım.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Inout Search Engine diye bir arama motoru scripti var paralı ama iyi olur script güzel demo felan var burdan bakabilirsin hem TR ninde arama motoru olur ads gibi bir uygulamsıda var reklam felan özelligi var aynı adsene gibi

arama motoru demo

Admin Demo

Username : demo
Password : demo

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Abi kategoriye göre sosyal bir ağ oluşturabilir miyiz?

Digg tarzı?

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
webmaster sitesi sözlüğü var mı hiç? onu da düşünebilirsin. sözlük scriptleriyle..

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Digg gibi abi. Sağlık, Film, ıvır zıvır gibi sitelerin değerlendirmelerini ayrı sayfalarda yapsak? Her sayfa kendi kategorisinde güncel haberlerini imlese?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@PauLShark imleme sitesinde israrci ciktin :D
@endream hocam onu da dusundumde biraz garip gibi geldi bilmiyorum siz ne dusunursunuz, yani sozluk sitesinde vbulletin terimini mi tanimlayacagiz gibi, ama scriptin bayagi bi duzenlenmesiyle forum tarzi bisey olabilir.. yani sozluk gibi solda günün girdileri olur konu görünümünde "oylamayla seçilen tanım" olur altta da yorumlar tarzında.
@ozanTi ama bu söylediğin bi yazar kitlesiyle olabilecek bisey bence. ve bayağı site incelenmeli ayrıca gerçekten de sağlam yorumcular olmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5