İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Orumcek.org?

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam bırak webmasterı o zaman normal bir sözlük aç. piyasa da 4-5 tane tutan sözlük var tamam ama. eğer kendi sözlüğümüzü açarsak güzel olur gibime geliyor. bizde katkıda bulunuruz. sonuçta hepimizin kendine göre çevresi var. bu tip oluşumlarda çevrenin çok etkisi var. çok iyi yayılma potansiyelimiz var gibime geliyor. domaininde müsait. aklıma başka bi şey gelirse yine yazarım daha mantıklı seylerde dusunebılır tabıı kı

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yazacak çok adam var. Ben Serdar Sen :D Bak 1'den çok 4'ten azız. Ama sonuçta çokuz :D Vakit geç olmuş iyi geceler :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Hocam ben olsam, kaybedeceğmi dahi bilsem TR için genel bir imleme sitesi açarım. Kaybedeceğim bir sey olmaz. Bugün Reddit, Linklein şirket tarafından açılmadı dimi. Yahu eklentiler arasında bile bir Türk harfi yok:) Neden olmasın ki biz neden bir imleme sitesi yapmayalım ki?

ki domain uygun ticari kaygısı yok. Orumcek.Org...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
o zaman tamam, sözlüğe göre düşünürsek, sözlüğe ne tür şeyler ekleyebiliriz? tasarimda ve scriptte hayal ettiğiniz şeyler nedir webmasterlara özgü olarak..

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
webmastersözlüğü şöyle sözlük değilde koskoca bir ansiklopedi olsa mediawiki scirpti var webmasterwiki si olasa olmazmı

demmo

download

webmasterler için bir wiki

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Webmaster sözlüğü 1 ay sonra patlar. Tüm Seo siteleri r10, iyinet gibi forumlar bu eksikliği tamamlamış gibi.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Ben hala kararlıyım örümcek gibi davranıp her yere uzanabilen bir ağ oluşturulmalı.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
evet evet arama motoru diyenler hocam sen bi anket aç
arama motoru

ve diğerleri ni ekle kım daha çok oy verirse onu yap

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu işten kurtul karasizlık la kalma anket aç sen eniyis i

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ben tek bi fikir üzerine gitmek istemiyorum ki. Mesela endream'in fikriyle paulsharkin fikrini birlestirebiliriz, bi beyin firtinasi olusturmak istiyorum burada.. Böylece orjinal fikir çıkartabiliriz ve kullanım ağı geniş olur yanlış mıyım? :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bence Türk Webmaster destek, kendi içerisinde sıralama, arama ve imleme.

Tanıtımı ve reklamı doğru yapılırsa Google'yi bile TR'de sallarız..

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
denemk görmek lazım derim olursa tutarsa süper olur

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
webmaster sözlüğü şöyle olabilir, ilk bir kaç ay konuyu adminler editörler ekler, sonra
"bildiklerinizi paylaşın" linkini koyarsınız üyelik açarsınız, insanlar bildikleri kelimeleri anonim bir şekilde eklerler

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Abi sıralama işi Türk kullanıcıların memnuniyetine göre yapılabilir oylama, ve backlink gibi. Sitelerimizde örümceği özendirebiliriz. Elin gavuru yapıyor da biz niye yapmayalım. Bakın Çin'e kendi arama motorlarını liste soktular.

Ben bir projeyle bu sitenin şaha kalkacağına inanıyorum.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Tabii ki boyle bisey yapabiliriz ama en önemlii özgün tasarim - script ve sistem olacaktir boyle bisey icin. Hos wordpress joomla ya da dle'ye tasarim giydirip bunu da yapabiliriz.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
wordpress joomla vb karıstırmasak daha iyi olur bence hem diyosun olmayan bişi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5