İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Os Commerce hakkında...!

F

Feh Baba

Misafir
Os Commerce hakkında bilgisi olan arkadaşlar geri planların rengini değiştirmek ile ilgili bilginiz de varsa bana bir yardımcı olursanız sevinirim. Buradan da foruma ek bilgi girebilir veya mail atabilirsiniz. Kolay gelsin.

[email protected]

maddog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onları degıstırmen cok zordur..hazır geldıkleırıcın

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maddog' Alıntı:
onları degıstırmen cok zordur..hazır geldıkleırıcın

arkadaşım tam bir bilgi içermiyor mesajın.
tahminini yazmışsın aslında ama tahmin değil de bilgi gibi yazmışsın.

ben bilgimi yazayım:

ana klasörde index.php yi açın dreamviewer ya da frontpage'ın son versiyonu ile düzenleyin. ya da eklemek istediğiniz rengi <body marginwidth..... şeklinde başlayan satıra background=045553 renk kodunu içerecek şekilde değiştirin. yada istediğiniz renk kodunu bana bildirin size ilgili satırı nasıl değiştireceğinizi özel mesaj ile gönderirim.

Saygılar..

ozyy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Template.gen.tr

Arkadaşım www.template.gen.tr'nin sahibiyim şuan siteme eklemedim ama istersen oscommerce templateleri mecbur yani kuruyorusun oscommerceyi readmede yazan şekilde modifie ediyorsun ve süper bir alışveriş siten oluyor www.template.gen.tr den bana ulaşabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5