İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖSS Sınavı

L

LNWServers

Misafir
öncelikle sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum, yarın yani Cuma akşamı Çanakkale'ye geçicem, 1 gün internet olmadan başımızı dinlememiz gerek, en azından giricek da 1 veya 2 gün kendilerine zaman ayırsınlar.

Bir de neler yapmak istediklerini veya hangi okulları istediklerini yazarlarsa güzel bir muhabbet cıkacaktır :) Örnek ; Ben , Moldova Komrat üniversitesini düşünüyorum, Rus Dili ve Edebiyatı.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar bende giricem ama bütün yıl pc karşısında para kazanmakla meşgul olduğum için hiç bişey yapamiycam :eek:

E

echo

Misafir
herkese başarılar diliyorum

bi aksilik çıkmazsa bu sene kazanmamayı düşünüyorum

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese başarılar öncelikle , benimde sağlık sorunları çıktı 2 aydır okuldan bile haberim yok son durum nedir karne vs. öss unutmuştum dün aklıma geldi bakalım bi girip bakıp çıkacaz hayırlısıyla

E

eTre

Misafir
üniversiteden cıktıktan sonra bile iş garantimiz yok ve biz üniversiteye girmek için 1.7milyon insanla yarışıyoruz 3 saat 15 dakikada hayatımızın geri kalan kısmının nasıl gelişeceğini belirlemeye çalışıyoruz ne kadar saçma değil mi ?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bi 6 yıl önce kazandım ama kazanmaylada iş bitmiyor... Kazanması bir dert, okuması ayrı dert, bitirince iş aramak ayrı dert...

Tek diyeceğim sınavda iken sınav sonrasını düşünmeyin, çok boşunuz olursa yetştiremezseniz telaş olmayın sistem değiştiğinden sorular çok zor gelebilir, o anda bütün öğrenclere zor geldiğini düşünün ve rahatlayın....

Aynı soruda fazla takılıp beklemeyin. Özellikle ikinci bölümde sorularda eski sistem tarzı yorum ayapmayın bilmediğiniz soruları sallamayın...

Herkese kolay gelsin başarılar...

Not: ÖSS Türkiyede ilk 100 deydim
Fen liseleri sınavında ilk 10 daydım...

Hiçbirinde abartı fazla çalışıp abanmadım sadece rahat bir insanım, heycanlanmıyorum, boşa telaş olmam, sınava girerim, sağa sola baka baka soruları çözerim. Bu sınavların hepsinde başarı rahatlıkla gelir. Telaş sonunuz olur...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cyber Turk hangi üniversiteyi bitirdin acaba?

bende fazla çalışmadım sıkılmadım ama bakacağız. İstediğim bölüm bilkent grafik tasarım ;) ya da makine.

F

fatihhk

Misafir
Arkadaşlar öncelikle girecek tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.
Bende çok şükür atlattım o dönemleri.
Bu saatten sonra dersle ilgili herhangi bir öneri yapılmaz herhalde.:)
Ben çalışmalarımı Cuma günü son bir deneme yaparak noktalamıştım.

Öncelikle sakin olmaya çalışın.Şuanda bu yazılanları okurken bile heyecanlanan arkadaşlar olduğuna eminim ama bu sınav ne son ne de bir sonun başlangıcı.
Hayat boyunca insanlar devamlı bu şekilde sınavlar veriyorlar.Bu da onlardan birisi.Örneğin benim yarın sabah final sınavım var ama bir tasarım çalışmasından dolayı hiç bakmadım bile: D (İlk sınavım 100 bu arada) ve hala oturdum bunları yazıyorum: D

Yarın için programınızı yapmıssınızdır büyük olasılık.Cumartesi günü çıkın dışarı deniz kenarına inin,zıplayın coşun ama iki önemli şey var.Birincisi sınavı hiçbir şekilde düşünmeyin ikincisi yaptığınız etkinlikleri yaparken bunu sınavı unutmak için yaptığınızı düşünmeyin (ne demekse bu: D)
ben mesela cumartesi günü bilgisayara hiç bakmamıştım bildiklerimi unuturum diye.şimdi bile gülüyorum yaptığıma.mesela arada aa şu neydi unutmuşum bak dediğiniz olur.aslında onları unutmuyorsunuz unutsanız zaten unuttuğunuz u anlayamazsınız.böyle durumlarda hiçbir şekilde kitabı açıp bakayım falan demeyin.
aksam normal saatinizde yatın.ne erken ne gec.kacta yatmaya alıştıysanız o saatte yatın.yatağa girince pazar günü hakkında hiçbirşey düşünmeyin.kız arkadaşınızı düşünün yada ne bileyim aklınıza ne gelirse onu düşünün : D

pazar günü normal bir şekilde kalkın kahvaltınızı yapın ve yola koyulun.
sınav salonunda deneme sınavlarındakinde farklı herhangi birşey yapmayın.
telaş yapmayın ama gerçekten yapmayın inanın ucunda ölüm yok ya vallahi yok: D inanın bana.şimdi siz söylemesi kolay diyorsunuz ama gerçekten yok; )
soruları alıştığınız sırayla çözün.farklı atraksiyonlar denemeyin: )

ve sınavdan sonra...
işte o muhteşem rahatlama herşeye değer.inanın kendimi hafiflikten uçuyor sanmıştım.sınav esnasında bu hafifliği düşünebilirsiniz.

daha sonraki prosedür zaten belli tercihler falan yapılacak ve bi bakmışsınız kendinizi üniversite sıralarında bulmuşsunuz.
ve belkide böyle benim gibi finallere çalışmak yerine oturup foruma yazı yazacaksınız: )

sınavı kazanamayacağınızı asla düşünmeyin.ki zaten bu yazılanları okuyorsanız sizler belirli bi zeka seviyesini aşmış kişilersiniz.rakiplerinizin çoğu saçma sapan şeylerle ilgilenirken siz kendinizi "kendinizi geliştirmeye" adamışsınız.

sorulara fazla takılmayın.bilemiyormusunuz direk geçin.
soruyu ilk gördüğünüzde verdiğiniz cevap büyük ihtimalle doğru cevaptır.çok emin olduğunuz durumlar haric cevabınızı değiştirmeyin.

ve şunu unutmayın şuanda her ne kadar sıkıntı çekiyor olsanızda bu günlerinizi özleyeceksiniz.
geçen gün dosyalarımı karıştırırken dersanenin ders programı geçti elime ve gerçekten o günlerin ne kadar güzel olduğunu anladım.
hepiniz sağlıcakla kalın...

sorularınız varsa alabilirim:)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de pazar günü giriyorum şu saçma sınava.Ama benim derdim öyle erkenden bitmiyor.Bir de haftaya YDS var.ÖSS'den korkum yok aslında ama YDS biraz korkutuyor beni.Yine de heyecan yok denecek kadar az.Bu saatten sonra birşey yapılamayacağının da farkındayım.Çok sıkı hazırlanmadım ama bir senem boş da geçmedi.Birşeyler bekliyorum bu sene.3. giriş olacak az değil :D

Çince,Japonca,Korece,Rusça..Bunlardan biri gelirse iyi olur.Herşey sizin için..Size Çin'den Japonya'dan sunucu satışı yapacam o yüzden bu kadar uğraşıyorum :D

Şaka bir yana hakikaten bu dilleri istiyorum.Bakalım artık..Kader kısmet..Bu saatten sonra iş biraz da şansa kalıyor.Sınavlara girecek herkese başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5