İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖSS ye girenler yorumlar...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla öss akıl fikir ermez.Fakat bize güzel tavsiyelerde bulunabilecek birileri olsa çok iyi olur.Bilgisayar bölümüyle ilgil ayda başka ama bilgisayarla ilgil olursa iyi olur.Acaba nasıl giricez ne yapmamız lazım bu seneyi atlattık abri seneye girelim :D

cınaroğlu' Alıntı:
Sistem hep kötü oldu böylede dvm edecek hangi ülkede bu rezillik var...
Türkiye Desem :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Her sene öss ye girme alışkanlığımı bu senede devam ettirdim.

Mat1 gerçekten kolaydı.
Fen1 ortaokul bilgisi bile bunları yapmaya yeterli idi.
Mat2 ye gelince aslinda mat2 de cok kolaydi sadece sorulari alengerli anlatarak öğrencinin kafasını karıştırmaya çalışmışlar örnek olarak integral limith->0 bilmemne /h şeklinde bir soru vardi. limit zaten türev demek olduğu için direk verilen degerin türevini alip limiti atip bolum integral formulunden yapılabilirdi ama bazi ogrenciler integral içinde limitmi olurmuş ne zor soru bu şeklinde soruyu anlamadıkları için zor dediler.
Gelelim Fen2 ye: Fizin gerçekten kolaydı. Kimyada ise sadece denklemler vardı. Fizyon teorisinibilen herkes (giren mol=çıkan mol, giren molekül=çıkan molekül) bu soruları kolaylıkla yapabilirdi. kaldıki fen1 deki kimya sorularından basitti. biyoloji den hiç birşey bilmeyen bile yorum sorularınu yanıtlayabilirdi.
Turkce1: zaten hepsi yorumdu gereginden basitti.
Sosyal1: tarihin hepsini yaptım zamanım yetmediği için 4 tanede cografya yapabildim. hepsi yorum du.

Kısaca 30 mat1 30 mat2 28 fen1 24 fen2 23 turkce 18 sosyal yaptim.

Ben zaten universite bitirmiş birisi olarak gelecek puanla tekrardan aynı okudugum bölümü yazarak 1 ogrencinin hayallerine engel olacağımı biliyorum ama ben bu sınava hiç çalışmadım bazı hedefler çalışarak oluyor bu hayali kuran ogrencininde çalışıp beni aşması gerekiyor onun için tercih yapmayı düşünüyorum.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
Her sene öss ye girme alışkanlığımı bu senede devam ettirdim.

Mat1 gerçekten kolaydı.
Fen1 ortaokul bilgisi bile bunları yapmaya yeterli idi.
Mat2 ye gelince aslinda mat2 de cok kolaydi sadece sorulari alengerli anlatarak öğrencinin kafasını karıştırmaya çalışmışlar örnek olarak integral limith->0 bilmemne /h şeklinde bir soru vardi. limit zaten türev demek olduğu için direk verilen degerin türevini alip limiti atip bolum integral formulunden yapılabilirdi ama bazi ogrenciler integral içinde limitmi olurmuş ne zor soru bu şeklinde soruyu anlamadıkları için zor dediler.
Gelelim Fen2 ye: Fizin gerçekten kolaydı. Kimyada ise sadece denklemler vardı. Fizyon teorisinibilen herkes (giren mol=çıkan mol, giren molekül=çıkan molekül) bu soruları kolaylıkla yapabilirdi. kaldıki fen1 deki kimya sorularından basitti. biyoloji den hiç birşey bilmeyen bile yorum sorularınu yanıtlayabilirdi.
Turkce1: zaten hepsi yorumdu gereginden basitti.
Sosyal1: tarihin hepsini yaptım zamanım yetmediği için 4 tanede cografya yapabildim. hepsi yorum du.

Kısaca 30 mat1 30 mat2 28 fen1 24 fen2 23 turkce 18 sosyal yaptim.

Ben zaten universite bitirmiş birisi olarak gelecek puanla tekrardan aynı okudugum bölümü yazarak 1 ogrencinin hayallerine engel olacağımı biliyorum ama ben bu sınava hiç çalışmadım bazı hedefler çalışarak oluyor bu hayali kuran ogrencininde çalışıp beni aşması gerekiyor onun için tercih yapmayı düşünüyorum.

senin yaptigin sadece igrenc bir olay..
Baskasini hayallerini yikmak ne kadar kotu bir olay.Allah akil fikir versin.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle hersey calisarak oluyor, calisan ve bilen insan zaten her zaman yapar. Oss ben dogdugumdan beri zaten her sene degisiyor, her sene ayni olaylar, yok soyle oldu boyle oldu...vs..vs..vs, giren giriyor kardesim istedigi yere, adam gibi ders calisin siz de girin, ulkemizde yeteri kadar universite bulunmadigi icin malesef sistemimiz bu sekilde, ama bu giremeyenlerin sistemi karalamalari icin yeterli bi sebep degil, calisin, disiplinli olun, siz de kazanin istediginiz yeri...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can' Alıntı:
kesinlikle hersey calisarak oluyor, calisan ve bilen insan zaten her zaman yapar. Oss ben dogdugumdan beri zaten her sene degisiyor, her sene ayni olaylar, yok soyle oldu boyle oldu...vs..vs..vs, giren giriyor kardesim istedigi yere, adam gibi ders calisin siz de girin, ulkemizde yeteri kadar universite bulunmadigi icin malesef sistemimiz bu sekilde, ama bu giremeyenlerin sistemi karalamalari icin yeterli bi sebep degil, calisin, disiplinli olun, siz de kazanin istediginiz yeri...
çok doğru söylüyorsun.Herkes zor diyor.Çalışmıyorlar zor diyorlar.Çalışılsa gerçekten kolay sorular.Sorular sadece çok şaşırtıcı dikkat edilmesi gerekli.Sınava ben girdim ve matemaik-1'de bir soru vardı (+) (-) dikkat etmemişim 1saat uğraştırdı.Çok dikkat lazım.Önceden çok soru çözen bence kazanır.Bende zor dedim ama ikinci bölüm bana ağır geldi.İkinci bölüm için fazla çaışmamıştım sorun budur ama 1.bölümü tıkır tıkır yaptım demekki orayı biliyormuşum.Çalışmasınız en kolay soruda olsa yapılmaz yani.İnşallah bu sınavda çoğu şeyi anlamışsınızdır benim gibi.Bir dahaki sınava çok şey öğrendim inşallah bir yer kazanırım.Herkese tekrardan geçmiş olsun.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SakaryaLee' Alıntı:
senin yaptigin sadece igrenc bir olay..
Baskasini hayallerini yikmak ne kadar kotu bir olay.Allah akil fikir versin.
ne alakası var. çalışan adam kazanır bu kadar basit. allah sana akıl fikir versinde saçma sapan yazılar yazma beddua etmediğin kalmış adama.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okumak isteyen insanlara tek tavsiyem eskişehir. süper rahat edersiniz, kira dışında ucuz bir şehir. mühendislik okumak için kesinlikle gelmeyin, 2 eylül kampüsünde o fakülteler. rezil bir yer.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskisehir gercekten super otesi bir yer.
bazen istanbul dan bile tasinip oraya yerlesmeyi dusunmuyorum degil.
inanilmaz sicak insalari ve istanbul dan belki 150 kat daha modern yapisi ve oturmus sistemiyle, okumaya gitmeseniz bile en azindan bir kere mutlaka gidip gorun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5