İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oss Ye Girenlere Gecmish Olsun

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonunda bi kader belirleme engelleme hadisesi olan OSYM nin yani

"öğrenci seçme ve YERLEŞTİRME merkezi" nin düzenlediği sınava girdiniz ve çıktınız...

kiminiz çok çalıştı ve soruların canına okudu yada
digeriniz oss yi pek kasmadı ve sorular onun canına okudu :p

ama hepinizde belirsiz bi hüzün ve kaygı, sınaw kagıdını teslim ettiginizde basladı...

- Acaba istedigim okulu-bolumu kazanabilecek miyim?

- Acaba bu sorunun cevabı neydi, ?

- Hay allah a şıkkı idi biliyodum ama ben b yaptım?

yada guzel bi bahene dusunuruz :D

- olum berkcan nasıl gecti sınawın ?

ya anne matematik zordu be turkceyi yaptım ama :D

- olum jonjon :p nasıl gecti sınawın ?

ya baba kaydırmısım ben soruları ya halbuki cok iidi

neyse, hem sınaw deneyimlerinizi paylasın hemde

http://www.yawhoo.net i

bi ziyaret edin hayatın öss den ibaret olmadıgını, ve pek cok secenegin sizlere sunuldugunu anlayacaksınız

tesekkurler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ya millte cayır cayır sınava hazırlandı umarım istedikleri bölümlere girecek kadar puan kazanmışalrdır..

oss girenlere büyük geçmiş olsun..

M

Maxi

Misafir
Genel konusmuyorum ama, Oss'yi kazananlar ne yapacaklar ?
Ne iş yapacaklar. Gecen gun arkadasın arabasını yaptırmaya gittik. Tamirci ile muhabbet ediyoruz.
Tamirci - Ne iş yapıyorsun?
Ben - Bilgisayarcıyım denilebilir.
Tamirci - Peki ayda ne kadar kazanıyorsun?
Ben - 1 milyar altına düşmüyor.
Tamirci - Ne mezunusun?
Ben - Abi ben ortaokul mezunuyum. Okumadım yani.
Tamirci - Süper para. Biliyormusun ? Bende Firat Universitesi Bilgisayar bölümü mezunuyum.
Ben - Hö ?
----
Uzadı gitti. Adam bilgisayar bölümü mezunu ve tamircilik yapıyor. Baştan söylediğim gibi genel konuşmuyorum ama ; çok büyük okullar okuyupta işsiz gezen universite mezunları oldukça fazla. Gerçi arayan bulur. Ancak hakettiklerini alabilirlermi bilemem. (Hiçte zannetmiyorum).
Askerde iken 2 Universite bitirmiş bir asteğmenimiz vardı. Adamın askerliği bitmek uzere iken adam kara kara dusunuyordu.
"Ya askerlikte bitti. Şimdi sivilde ben ne iş yapacagım?" diyip duruyordu.
O zamanlar (2002 / 2003) Asteğmenimiz 1.250 YTL maaş alıyordu.
Ayrıca ekmek elden, su Bingöl'den idi. (Bingöl de idik)
Sonuç olarak Sınava girenlere geçmiş olsun diyorum. Umarım herşey istediğiniz gibi olur.

M

M@latyæsporlu

Misafir
yav bende bi daha girdim sap gibi ortada kaldım yav , herşeyi unutmuşum bizde diyorduk iste falan gideriz yine mat fizik bişi yaptıkta Türkçeden bi 5-10 net çıksa iyidir güya işletme okuyacaktık :p

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öss o kadar önemli değil malatyasporlu kendini geliştir önce kişiliğini ve hedeflerinizi belirleyin ben üni işletme 2 de bıraktıms Türkiye nin belli başlı adamlarısınız su forumdakiler istisnaları saymıyorum ama kazandıklarınızı gereksiz fuzuli yerlere değilde 3-4 kişi biriktirerek firma kurun zamanım olsa bende yapacam ama vakit yok mesela 4 kişi bir firma kursanız

webtasarım+reklamcılık+grafikerlik+program satısı+bilg satısı olan bir firma rahatlıkla kurabilir vede cok rahat isim yapabilir piyasada tutunabilirsiniz çogunuzun sitesi buyuk firmalara kafa tutacak seviyede ama birlik olunamıyor nedense

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler 2 yilliklar hakkinda bilgisi olan vatadas var mi? taban ve tavan puanlar hakkinda sozelden ben 65-70 arasi net cikardim..drstranger abi msn e gelde basinin etini yiyeyim :D sorularima hazirlikli ol..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5