İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öss'ye giricek arkadaşlara başarılar dilerim

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
öss ye giricek kardeşlerimize başarılar dilerim

Allah (c.c) hayırlara vesile etsin , istedikleri yerleri kazanabilmeleri dileğiyle .

ilk girenler varsa bir şaşal su bulundurmalarını öneririm :) Allah yardımcıları olsun.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
+ sinir stres yok
ÖSS dünyanın sonu yada başlangıcı değil
Sadece bir basamak
İnşallah sonuç ne olursa olsun takılmazsınız bu basamağa

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Herkese başarılar.. Sınavdan sonra "Tahmini Puan Hesabı" ile netlerinizi öğrenebilirsiniz :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkese başarılar dilerim öss ye girmek bir stres olduğu gibi sonrası da ayrı bir stres umarım herkes hayırlısıyla atlatır

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bildiğiniz sorudan başlayın,boş bırakın yapamadığınızı sonradan döner yaparsınız,stres yapmayın,benzerlik kurun vs vs vs..boş bunlar boş :)

Kendiniz oldun ;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Girdim ama benmi ona girdim omu bana girdi anlamadım. Geçen seneye göre bu seneki sorular çok zordu.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Girenlerden duyduğum kadarıyla sözel bölümü çok zor, fen bölümü bir o kadar kolaymış.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Giren arkadaşlara geçmiş olsun diyelim ... Umarım hepiniz kazanırsınız dicem ama biraz havada kalacak galiba...

Adınıza hayırlı olsun diyelim.

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar

sınavda baya bir heyecan stres yaptım hatta titreme bile oldu :)

moralim bozuldu ve türkçeden sadece 15 soru yapıp çıktım hepsinin doğru olduğuna eminim.

şimdi ben 2 yıllık veya 4 yıllık açıköğretim yazabilirmiyim yoksa sosyal 1 den en az bir soru yapmam mı lazımdı bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim :(

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sözel-1 : 162.252
Eşit Ağırlık-1 : 154.752
Sayısal-1 : 135.624
Yabancı Dil : 121.705

türkçe sadece 15 doğru ile puanların bu hocam.

165 barajını aşamadığın için açık öğretime müracat edemezsin.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Barajı aşagı cektıler dıye bılıyorum ama tam emin değilim. Ayrıca bu 3.girişim ilk defa bu kadar kazık sorularla karşılaşıyorum. ( Gerçi okuyoz açıköğretim ama olsun :D )

Hele 2.bölümde sözel neydi oyle ya iyice abarttılar. Ama bu son seneye daha değişik bir sistem kullancaklar hadi hayırlısı.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla oss bize girdi say2 228 yaptım okulda 70 verıo 298 gene doru duzgun bi yer olmuo

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bi ara matematik çözmeye çalıştım heycanlı uğraşlar verdim ama sonuçları hiç bulamadım :D herkes üzgün ben değilim :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bakalım gelecek sene ne yapıcaklar. Sistem değişcekmiş felan ÖSS'ye girmiyecez artık . Gerçi ilk okullarda yaptıkları gibi yaparlar nolucak sanki. LGS gitmişti OKS geldi aynı şey sadece isim değişikliği. Şimdi SBS yaptılar gene biraz düzelttiler ama ÖSS'de ne olucak merakla bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5