İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Oto Konu Güncelleyici

WebsMaster

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Otomatik Konu Güncelleyici V1.0 Çıkmış Bulunuyor.

2511.jpg

Nedir Bu Oto Konu Güncelleyici ?

- Siz Programa Konunun Linkini Girin. ( Program Max 5 Tane Konu Girilebilecek Şekilde Dizayn Edilmiştir. )

- Süreyi Belirleyin.

- Mesajınızı Yazın.

Ve Programı Başlatın.

+ Programa Eklediğiniz Bilgiler Doğrultusunda Konunuz Sürekli Güncel Kalır.

+ Programın Mesaj Kısmında Anlık Değiştirmeler Yapabilirsiniz.

+ Programın Hata & Bugları Tamamen Kapatılmıştır.

+ Sisteminiz Çok Yoruldugunda Size Mesaj İLe Bilgilendirir. ( ÖRN : Sisteminiz Çok Yoruldu. KapatmaK İster Misiniz ? [ EVET ] - [ HAYIR ]

+ Lisans Satın Aldıgınızda Menüden Güncelleme Yapabilirsiniz. ( Demo Sürümünde Güncelleme Mevcut Değildir. )

+ Lisans Eklendi. Aşağıda Vermiş OLdugumuz Link Demo Sürümüdür.
Demo Sürümde Her Bilgisayar Sadece 10 Kere Kullanabilir.. ( Kalan Kullanım Hakkınızı Programda Görebilirsiniz. )

| ÖNEMLİ | : Programa Konu Linki Girip Onaylamadan Önce, Mutlaka İnternet Explorer İLe Programa Eklediğiniz Sitelere Giriş Yapın. Özellikle Belirtiyorum. "BENİ HATIRLA" Seçeneğini MUTLAKA İŞARETLEYİN. ( Program , Mozilla - Google Chrome - Opera DESTEKLEMEZ )

Link : http://uploaded.to/file/pabs5e

Ücret ; Vodafone TL Yada Paypal : 20 TL ( Ömür Boyu Lisans )

R10 Davetiyesi Gönderen Kişiyede SINIRSIZ lisans Verilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5