İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otogaleri scripti arıyorum [PHP]

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, bir otogaleri scripti arıyorum (PHP), aradığım özellikler şu şekilde;

Yönetim panelinden araç markası, araç bilgileri eklenip silinebilecek, her bir araç için 5 adete kadar resim yüklenebilecek. Ziyaretçi arayüzünde ise markalara, fiyatlara, anahtar kelimeye göre arama yapılabilecek, eklenmiş resimler 1'i büyük kalanı küçükresim olarak görüntülenebilecek.

Bu isteklerimi cevaplayabilecek ücretsiz, ücretli script tavsiyeleriniz nelerdir? Ben böyle bir scripti yazabilirim diyen arkadaşlar fiyat talepleriyle birlikte özel mesaj atabilirler.
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Normal herhangi bir resim galerisi scriptini oto galeri scriptine çevirsen olmaz mı?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya da "Auto Gallery Script" yazıp google yazssan sonra onu satın alsan ve bir güzel türkçeleştirsen.. ;)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Satın alıp birde uğraşacağına, birine istediğin özelliklerde yazdırsan daha iyi bence :)

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resim galerisi Mantıklı ve basit geliyor bana :)
bende var bi otomobil sitesi. html yaptım 3 aydır bitmiyo sende öle yap :p

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında en iyisi özel yazdırmak olacak galiba,

Yönetim panelinden araç markası, araç bilgileri eklenip silinebilecek, her bir araç için 5 adete kadar resim yüklenebilecek. Ziyaretçi arayüzünde ise markalara, fiyatlara, anahtar kelimeye göre arama yapılabilecek, eklenmiş resimler 1'i büyük kalanı küçükresim olarak görüntülenebilecek.

bu özelliklerde script yazarım diyen arkadaşlar tekliflerini bu mesaja cvp olarak veya özel mesajla iletebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5