İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

otolikes.com ile kolay para kazanma

zaza01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl Para Kazanılır?
Sistemde Facebook sayfa ve fotograf begenerek, Facebook ve Twitter takipci olarak, Web site sorf yaparak, Youtube videolara abone olarak, videolari izleyerek, begenerek, Google +1 leyerek, Referans kodunuzla arkadaslarinizi siteye davet ederek kredi kazanılabilir.Üstelik siteye üye olan herkese 100 kredi hediye ediliyor.
Ödeme Alt Limiti ve Ödeme Yolu Nedir?
2 $ yani 3.000 krediye ulaştığınız zaman paypal hesabınıza ödeme alabilirsiniz.
Sitede her gün 13:00-23:59 arasında kupon paylaşılıyor o kuponla 250 kredi kazanabiliyorsunuz.
Ayrıca sistemde bonus özelliği bulunmaktadır yani yaptığınız işlem sayısına göre bonus kazanıyorsunuz;
Ref: http://otolikes.com/?ref=96

REFERANSIMDAN ÜYE OLMAKLA HİÇ BİR ŞEY KAYBETMEZSİNİZ, OLANLARA TEŞEKÜR EDERİM.

kabus

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konu dogru adres ynls hocam socıaltakıpcıden bahsetmıssınız

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
withdraw nerde yeni üye oldum paraya tıkladım add funds var sadece ?

kabus

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam ben bu sıteye 3 haftadr uyeyım zaten mılletı kandrmayın bos ıslerle

kabus

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam hayır arjkadasa ınanmayın o sıte sadece face kasmak ıcın socıaltakıpcı dıye bır sıte war ondakı bılgılerı almıs lınkı baska koymus yoksa tıpatıp ondan socıal takıpcıye uye deılsenız atayım lınk ozele yazın konu altna yazmakolmaz ama yalan soluo arkadas

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5