İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik Backlink Programı, Hızlı Whois Backlink

Hypnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ,

Sizlere çok güzel bir program tanıtmak istiyorum..Who-is sitelerine hızlı bir şekilde site ekleyebileceksiniz.En fazla 3 site ekleme hakkınız var, fazlası için para ödemeniz gerekiyor.

Programdan rapor alabiliyorsunuz, kullanımı basit bir program.Bir fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.

Backlink.jpg

Aşağıdaki “Yukle” butonu ile siteleri yükleyebilirsiniz.Klasörün içerisinde “backlinksites.txt” olması gerekiyor.

“Ekle” butonu ile kendi sitelerinizi ekleyebilirsiniz, en fazla 3 adet. “Duzenle” butonu ile backlink sitelerini düzenleyebilirsiniz. İstediklerinizi silebilir yada ekleyebilirsiniz.RSS beslemeleriyle ilgilide bir bölüm var program yapımcısı ben olmadığım için ayrıntılı bilgim yok.Ben sadece Türkçeleştirdim ve sizlere sunuyorum.

Programın sadece en çok kullanılan bölümleri Türkçeleştirildi, yani backlinklerle haşır neşir olacağımız bölümler.

Her programda olduğu gibi, bu programıda aşırıya kaçmadan kullanın.Klasördeki listeden 100 adet belirleyin ve başka bir .txt dosyasına ayırın ve uygulayın. 3-4 gün sonra tekrar bir 100 adet ayırıp, uygulayın.

Bu şekilde listeyi bitirin, daha sağlıklı olacaktır.Sandbox’a düşmek istemeyiz değil mi ?

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

serhadkulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim sağolasın denedim gayet iyi bir paylaşım

tolqaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faydasini goren birisi varmidir acaba ?

eulmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu tarz programlardan vazgeçin fayda yerine zarar sağlıyorsunuz farkında olmadan.Dikkatli olun ve lütfen biraz araştırma yapın sonra karar verin.

ahmetturanozturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu tarz programlardan vazgeçin fayda yerine zarar sağlıyorsunuz farkında olmadan.Dikkatli olun ve lütfen biraz araştırma yapın sonra karar verin.

Zararı yok hocam. :) Yararı yok. :) Bu tarz siteler zaten senin linkini botlarıyla tarayıp ekliyorlar. Sen istesende istemesende. Yararı olmamasını şöyle söyliyim: %90'ı google ya da alexa banlı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5